System Nucleus 2.1.0.93

Konu 'İnternet, Network, Donanım' bölümünde Moderatör Gül tarafından paylaşıldı.

1. Moderatör Gül

Moderatör Gül Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    973
    Ödül Puanları:
    0

System Nucleus 2.1.0.93

Boyut : 3.61 Mb

Kullanım İzni : Ücretsiz (Freeware)

Dil : Ingilizce

İşletim Sistemi : Windows XP/Vista/7

Üretici Firma : spencer salva

Tanıtım:
    System Nucleus pek çok aracı bünyesinde barındıran sistem yönetimi için gelişmiş özellikleri bulunan bir sistem yönetim ve düzenleme yazılımıdır.

Program aracığılı ile başlangıç öğeleri, sürücüler, işlem listesi, servisler ve daha pek çok alanda bilgi alabilir ve düzeltme yapabilirsiniz.

Yedekleme ve geri yükleme özelliği ile, kayıt defterinin seçtiiniz bölümleri[​IMG] seçtiğiniz sürücüler ve seçtiğiniz günlük kayıtlarını yedekleyebilir ve geri yükleyebilirsiniz.

Sekmeli çalışma sayesinde kolay kullanım imkanı sunar.

Bilgisayarınızın kapanmasında ya da yeniden başlatılmasında sorun olduğu zamanlarda program aracılığı ile bilgisayarınızı yeniden başlatabilir veya kapanmaya zorlayabilirsiniz.

Program çevrimiçi malware tarama desteği veren internet sitelerine program içerisinden bağlantı vermektedir. Ayrıca çevrimiçi virüs tarama sitelerinden virus taraması yapabileceğiniz gibi[​IMG] şüphelendiğiniz dosyaları yine program içerisinden popüler antivirüs firmalarına göndererek incelenmesini sağlayabilirsiniz.

Hızlı düzelt özelliği ile bilgisayarınızdaki pek çok hatayı bir kaç tıklama ile düzeltebilirsiniz.

Program şu bölümlerden oluşmaktadır:

Yedekleme ve geri yükleme
    COM
    Sabit sürücü ve bölümler
    Sürücüler (Drivers)
    Günlük kayıtları
    İşlem listesi
    Yüklü programlar
    Servisler
    Başlangıç yönetimi
    Sistem editör
    Disk alanları (Disk birleştirme, sürücü onarımı, geri dönüşüm kutusu yönetimi vb)
    Sistem bileşenleri (Sisteminizdeki donanım hakkında detaylı bilgi)

Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...

Sayfayı Paylaş