Tarihin En Kötü 9 Kadını

Konu 'Bilgi Köşesi' bölümünde sumeyra tarafından paylaşıldı.

 1. sumeyra

  sumeyra Üye

  Katılım:
  3 Mart 2009
  Mesajlar:
  1.561
  Beğenileri:
  790
  Ödül Puanları:
  0

  Tarihin En Kötü 9 Kadını
  Hakkında Daha Fazla Bilgi İster Misin?


  1.Ejderha Kadın: Jiang Qing (1914-1991)Ve işte tüm zamanların en kötü kadını. Çin Kültürel Devrimi’nin yapılmasında rolü olduğu söylenen Qing aynı zamanda patlak veren olayların da büyümesine neden olmuştur. 10 yıl boyunca gerçekleştirmiş olduğu vekillik görevinde tüm ekonomik aktiviteler son bulmuş antikalar kitaplar ve tablolara zarar vermiştir.

  2. Cachtice’nin Kanlı Hanımefendisi: Elizabeth Bathory (1560-1614) Slovak-Rus tarihinin en zalim seri katilidir. Macar Prenses düzinelerce genç kıza işkence çektirip ölmelerine sebebiyet vermiştir. Görgü kurallarını öğretmesi için yanına gönderilen kızları bir bir öldürmüştür.


  3. Belsen Cadısı: Irma Grese (1923-1945) Belsen cadısı Auschwitz’deki toplama kampında bulunan insanlara zalimlikler yapmıştır. Köpekleri üstlerine salıp insanların parçalanmasına bile sebep olmuştur.


  4.Cehennem Sosyalisti: Delphine Lalaurie (1775-1842) Tüm zamanların en zengin kadını aynı zamanda en korkuncu da olabilir miydi? Bir parti sırasında evinde çıkan yangın herşeyi ortaya çıkarmıştır. Aslında o yangın evinde esir olarak bulunan iki esir tarafından çıkartılmıştı. Lalaurie’nin evinin tavan arası düzinelerce esirle doluydu. Bu esirlerin hepsi de çeşitli işkencelere maruz kalmıştır. Tecavüze uğramış etleri ve tırnakları vücüdundan koparılmış bir şekilde bulunmuştur.


  5.Bayan Zehir: Mary Anne Cotton (1832-1873) Eğer çocuklarını öldüren anne yeterince kötü gelmiyorsa bir de buna göz atın. İngiliz anne yaklaşık yirmi kişiyi zehirleyerek öldürmüştür. **enlerin hepsi de kendi çocukları ve kocalarıydı. **en çocukları ve kocalarının hepsi mide ve bağırsak problemlerinden dolayı hayata veda etti. Bu da cani kadının tüm cinayetlerini aynı yolla gerçekleştirdiğini ortaya koyuyor.


  6.Kötü Anne: Marybeth Tinning (1942-) İşte tüm zamanların en kötü annesi. 8 çocuk annesi sadece bir tanesini geride bırakarak 7 ******nu öldürmüştür. Üstelik öldürdüğü çocuklardan birini de daha önceden evlat edinmişti. 1972 -1985 yılları arasında ölen çocukların katilinin annleri olduğu ilk başta anlaşılmalıştı fakat daha sonra acımasız annenin suçlu olduğu ortaya çıktı. Mahkemenin suçlu bulmasıyla Tinning yirmi yıllık hapis cezasına çarptırıldı.

  7.**üm Meleği: Beverly Gail Allit (196:cool: Eğer tüm hemşireleri masum nazik ve tapılası kişiler olarak görüyorsanız yanılıyorsunuz. Hemşire Allit 1991 yılında Lincolnshire’deki Grantham and Kesteven Hastanesi’nde 4 tane ******n ölümünden sorumludur. Elindeki iğnelerle 13 çocuğa saldırmıştı. Yeni doğmuş bebeklere aşırı dozda potasyum ve insülin enjekte ederek bu bebeklerin ölümüne sebebiyet verdi. Neyse ki ölünm meleği hemşirenin canilği çabuk farkedildi ve bu talihsiz olay sadece 4 kişinin ölümüyle sonuçlandı.
 2. elifataker

  elifataker Üye

  Katılım:
  4 Mart 2009
  Mesajlar:
  130
  Beğenileri:
  8
  Ödül Puanları:
  0
  inanamıyorum ya nasıl insanmış bunlar:eek:insan demeye bin şahit ister..
 3. |TURK|

  |TURK| Üye

  Katılım:
  31 Ağustos 2009
  Mesajlar:
  34
  Beğenileri:
  0
  Ödül Puanları:
  7
  Erkekler kadınları sinir edince demek son böyle oluyormuş ;) Uslu durun bakim ! :D
 4. Jettmen

  Jettmen Üye

  Katılım:
  15 Ağustos 2009
  Mesajlar:
  561
  Beğenileri:
  224
  Ödül Puanları:
  0
  Okuduklarıma inanamıyorum!:eek:
 5. facia

  facia Forumdan Uzaklaştırıldı

  Katılım:
  31 Ağustos 2008
  Mesajlar:
  273
  Beğenileri:
  99
  Ödül Puanları:
  0
  değişik isimleri varmış daha doğrusu lakapları daha yaratıcı bir şeyler beklerdim :p
 6. sumeyra

  sumeyra Üye

  Katılım:
  3 Mart 2009
  Mesajlar:
  1.561
  Beğenileri:
  790
  Ödül Puanları:
  0
  napsak ya değiştirelim mi..:D

Sayfayı Paylaş