Tasarım ürünü söylermisiniz

Konu 'Teknoloji ve Tasarım' bölümünde robaros tarafından paylaşıldı.

 1. robaros

  robaros Üye

  Katılım:
  28 Kasım 2011
  Mesajlar:
  13
  Beğenileri:
  0
  Ödül Puanları:
  0

  Yarın not alcam teknoloji tasarım dersinden

  bana tasarım ürünü söylermisiniz ?
 2. Mαvi αdα.

  Mαvi αdα. Üye

  Katılım:
  17 Eylül 2011
  Mesajlar:
  74
  Beğenileri:
  52
  Ödül Puanları:
  0
  Dekoratif eşyalar var benim aklıma gelen. Biblolar, çerçeveler gibi...
 3. robaros

  robaros Üye

  Katılım:
  28 Kasım 2011
  Mesajlar:
  13
  Beğenileri:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  sölermisin.

  Yarın not alcam önemli.
 4. ŞÜKrüCAN

  ŞÜKrüCAN Üye

  Katılım:
  19 Nisan 2012
  Mesajlar:
  102
  Beğenileri:
  269
  Ödül Puanları:
  64
  Tasarım Ürünler

  Tasarım zor bir iştir. Tasarlanan bir ürünün sunacağı kalite iyi düşünülebilmeli ve zevklerin farklı olabileceği hesaplanarak yer yer herkese hitap edebilecek şekilde tasarlanırken yer yer de iddialı olup kişilerin özel zevklerine hitap edecek şekilde belli bir kitleye uygun olarak üretilmelidir.

  Dünya, insanların hep daha fazla istemesi sayesinde markaların hangi sektörde olursa olsun sürekli kendilerini geliştirmelerine ve çağa uygun olduğu kadar çağın ilerisine bile taşıyabilecek tasarım ürünler üretebilmesini sağlamıştır. Bu kurala uyan markalar sadece müşterilerini memnun etmekle kalmayıp bulundukları sektörde güvenilir bir hale gelmeyi de başarmaktadırlar.

  Başarının diğer bir sebebi de tasarım ürünlerin sadece ortaya koymuş olduğu estetik görünümler olmayıp aynı zamanda kaliteli ve kullanışlı olabilmeleridir.

  Ev içi dekorasyon ya da ev dışı ve özel bölümlere hitap eden aksesuarlar hangi sınıf ve kriterler olursa olsun özenle seçtiğimiz kaliteli ve sağlam malzemelerin eşsiz ve yaratıcı fikirlerle birleşiminden oluşan tasarım ürünler güvenilir ve hızla büyümeye devam eden bir marka olmamızın nedenidir.

  Q TOO olarak genel piyasada asla kıyaslanamayacak ürünler ile hep daha marjinal hep daha iyisini sunabilmeyi hedef alarak tasarım ürünler adı altında sizlere hayallerinizde oluşturabileceğiniz ya da çizimlerinizde bile canlandırmakta zorlanabileceğiniz ürünler sunuyoruz.

  Yaşam kalitenizi tasarım ürünler ile çok daha yukarıya çıkarabilmeniz için her üründe en ince detayları dahi düşünerek oldukça başarılı bir seçim süreci yaşamaktayız. Bu eşsiz tasarım ürünlerini sizlere sunabilmenin verdiği mutluluk ile seçimlerimiz devam etmekte ve her geçen gün yine de kendimize yeni bir şeyler katıp çok daha fazlasını sağlayabilmek için özverili ve yoğun bir tempo içerisinde çalışmaktayız.

  Tüm dünyanın beğenisini kazanan tasarım ürünlerimize her gün yenilerini eklemekte ve birbirinden hoş ürünlerimizle evlerinizi süslemeye devam etmekteyiz.


  bir teşekkür yeter
  :)(:, can2, CAN0 ve diğer 3 kişi bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş