Tek-DiLekti'MutLuLuk'

Konu 'Anlamlı Sözler' bölümünde 'Özlem tarafından paylaşıldı.

1. 'Özlem

'Özlem Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0

Yorulacaksan, zorlanacaksan, şikayetçi olacaksan, keşkelere sığınacaksan,söze "ama" diye başlayacaksan, girme aşk yoluna; aşk yolunda "u" dönüşü yoktur! Aşk der ki sana: Yolumdaysan başım feda yoluna,ama bil ki seninde başını isterim yoluma. Kahır, kapris gelecekse senden amenna! Ama ayağına diken batarsa yolumda ah edip vahlanma!... Aşk bilek gücü değil “YÜREKTİR”! Yüreğin yetmiyorsa düşme yollara..

İyilik yapmaya devam et .. Karşındaki o iyiliğe layık olmasa bile, sen o iyiliğe layıksın .

[Che Guevara]

Sevgilisi olunca tüm arkadaşlarını askıya alan kişinin asıl dramı, sevgilisinden ayrılınca başlar.

Küçükken kurduğum düşlerin hepsi gerçek olacak zannederdim ..
    Büyüdüm ve baktım ki ,yırtık ceplerimden düşmüş hayallerim ..

Aşk şeytanın, Oyunudur..

_

_____

Ekli Dosyalar:

kübra963 bunu beğendi.
  2. 'Özlem

'Özlem Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    17 Haziran..Senin beni tanıdığın ve benim sana aşık olduğum gün.Hani kelimeler yetmez seni kendime anlatmaya ara sıra tıkanırım yazmakta.Kelimeler diz çöker senin yanında.Ve ben sana olan aşkımı anlatırım bir solukta.Bazen göz göze geliriz o beni aklımı başımdan almakta.Seni tanıdığımda ümitliydim oysa ama sen beni, yaşadıklarımızı bir bir döktün ortaya bu yazdıklarım içine işlerse sen bunu anlarsan ben daha mutlu olurum inan.17 Haziranda kendimi daha farklı daha özel hissettim.İlk defa biriyle bu kadar dünyalar güzeli ile bu kadar samimi olup ona güvenmiştim.Ama şimdi ne oldu ? Yaşadıklarımızı boş kağıda imza atar gibi attın kenara ama ben durdum aşkımın peşinden koştum benim için ve senin için.Beni niye üzdünde beni içki şişelerine talip bıraktın ? Seni unutmak mümkün değildi.Seni unutmak için anca hafızamı kaybetmem lazımdı.Ve şimdi..Kalbimde küçür bir çukur açıp seni oraya gömeceğim.Sen beni yalnız bıraksanda beni seni unutmasamda o yaşanan şeyler hep aklımızda olucak sen bunu bilmesende ben kalbime gömerek ölsemde yaşananlar geride kalacak.Sen bunu okuyup ne hissedeceksin bilmiyorum..Belki gözlerinden yaş gelecek belki de umarsamayıp yarısında okumayı bırakacaksın yazımın.Bunu okurken beni hatırlayıp ne kadar boş verdiğini ve aslında arkanda ne kadar sevgi seline muhtaç bıraktığın adamı göreceksin.Kusura bakma bana kızabilirsin..Ama gönül bu sevdim işte o kadar .Bir çıka gelip benim yaralarımı iyileştirip benimle birlikte olup bana umut verebilir misin bilmiyorum ama inan ki; her zaman arkanda olacağım seni izleyeceğim.Seninle geçirdiğim günler özeldi, güzeldi mutlu ediciydi benim için.Ama sen sevgimi hor görüp beni karanlıklara yalnız bıraktın.Gittin sevgili yaptın her yerde mutlu olmaya çalışıp gözüktün ama ben dediklerimin izinden yürüyüp hiç bir kıza karşı sana gösterdiğim ilgiyi onlara göstermedim.Çünkü onlar sen olamadı olamazlardı da. Ama hep gülünmez ağlamak lazım bazen..Seni düşünmeyerek sabahladığım her gece uyurkende seni düşünmeden uyuduğum günüm olmazdı. Benden bu kadar ben ikimizi anlattım ve sen bunları bir gün gelip okuyup bana karşı cevap yazacakmısın bilmiyorum sevgilim. Utanma bir kenara bana kötürümde bir cevap versen yine mutlu olurum.En azından cevapsız değil de benimle konuşmaya tenezzül bile etmen mutluluk verir bana. Ama unutma ben seni ÇOK SEVDİM.

___
    Bir Teşekkür Yeter : )
    kübra963 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş