Temel klasikleri:)

Konu 'Fıkra-Komik Yazılar' bölümünde öznur59 tarafından paylaşıldı.

1. öznur59

öznur59 Üye

Beğenileri:
    67
    Ödül Puanları:
    0

temel askerdeymıs komutan sormus:temel dusman askerı sağdan geliyo ne yaparsın,vururum onu komutanım,önden gelıyor ne yaparsın vururum onu komutanım,arkadan gelıyor ne yaparsın vururum onu komutanım, dusman askeri yukarardan gelıo ne yaparsın vururum onu komutanım, dusman askeri soldan gelıo ne yaparsın, temel sınırlenır ve komutana doner komutanım vatanın tek askeri ben miyi :D:D :D

--------------------------------------------------------------------

NASA nın yaptığı elemelerden geçen 3 astronot seçilir ingiliz alman ve bizim TEMEL 3 aylık macera öncesi uzay gemisine ihtiyaçları konulur ingilize sorarlar ne istersin diye ingiliz İÇKİ ister almana sorarlar KADIN ister bizim TEMELE sorarlar TEMELDE SİGARA ister son hazırlıklar yapılır uzay gemisi yola çıkar aradan 3 ay geçer ve dünya BASINI hür dikkat uzay gemisinden çıkacak astronotları beklemektedir kapılar açılır ingiliz çıkar kapıdan sarhoş bir halde kimseyle konuşcak halde değil alman çıkar yanında götürdüyü kadın yüzünden hayli bitkin ve bir gürültü kopar bizim TEMEL allahını seven bana KİRBİT versin diye bağırır :)

----------------------------------------------------------------

temel londrada bir kokteyle katılır ne bulursa yer içer sonunda rahatsızlanır karnı ağrımaya başlar sonunda kendini dışarı atar otel uzaktadır bir taksi çevirir ve beni otele götür der adam yolu tarif edermisiniz der temel arabadan iner ve şoföre beni takip et der

-----------------------------------------------------------------

bir gün bir ingiliz,bir fransız,bir de türk(temel) gümrük kapısında kontrolden geçiyormuş.görevliler de türkmüş.ilk önce ingilizin bavulunu açmışlar 7 tane don çokmış nedenini sormuşlar,ingiliz de haftanın her gününe bir tane diye cevp vermiş.görevliler çok etkilenmiş.sonra fransızın bavulunu açmışlar 8 don çıkmış.nedeni ise haftanın her gününe bir tane bir tane de yedek olmasıymış. görevliler yine çok etkilenmiş.türkün(temelin)bavulunu açmışlar 12 tane don çıkmış.görevliler en temiz ülkenin kendilerinin olduğunu düşünüp mutlu olmuşlar.nedenini sormuşlar temel de söylemiş,ocak,şubat,mart...

----------------------------------------------------------------

Temel bir gün kahvede otururken arkadaşlarından biri ona: - "Ula temel senin hanım seni aldatıyo" demiş. Bunu duyan temel hemen eve koşmuş, evi aramış taramış fakat kimseyi bulamayınca sevincinden oracıkta ölmüş. Öbür alemde dolaşırken bir anda arkadaşı Dursun'u karşısında görmüş ve şaşkınlıkla: - Ula dursun ben seni daha dün gördüydüm nasıl olduda ölüp buraya geldin. - Valla temel hiç sorma donarak öldüm, peki sen nası öldünde buraya geldin. - Dün kahvedeydim biri geldi bana senin hanım seni aldatıyo dedi bende hemen eve gittim aradım taradım ama kimseyi bulamayınca orada yığıldım kaldım. - Ula buzdolabına baksaydın ikimizde şimdi sağ olacaktık

-----------------------------------------------------------

Temel birgün keçinin boynuna tasma takmış gezdiriyormuş. Arkadaşı Dursun yolda onu görüp: - Ula Temel Napiysin ?... Ula cörmiymisin Çöpeğimi cezdurayrum Dursun kardeşim... - Ula Temel bunun boynuzlari var.... - Valla ben onin özel hayatina karişmayrum...
    Gamze** bunu beğendi.
  2. Gamze**

Gamze** Forumdan Uzaklaştırıldı

Beğenileri:
    1.527
    Ödül Puanları:
    0
    Çok güzel ve komikler canım ..

Sağol :rolleyes:
    öznur59 bunu beğendi.
  3. öznur59

öznur59 Üye