tercüme edebilecek biri var mı?

Konu 'İngilizce 10. Sınıf' bölümünde manyac_rocker tarafından paylaşıldı.

1. manyac_rocker

manyac_rocker Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Aıle nedır ?
    soru gorunurde cok basıt bı soru olmasına ragmen cevabı zor verılen, tarıfı olmayan bir kurumdur .evrensel olarak dunyanın en kucuk kurumudur… kaybetmeden degerı bılınmeyen, anlasılmayan tarıfı yapılamayan bu kurum gercekden kutsal bır hazınedir herkezin kolay kolay sahıp olamadıgı bu kuruma ben sahıp oldum ve sıze ailemi tek tek tanıtmak istiyorum.

Adım Hatice soyadım akıskalı evın ortanca uyesıyım. Anlayacagınız kendım dısında iki kardesim daha var. 8 kasım 1993 dogumluyum yanı 16 yasındayım antalyada dogdum. Fakat aslen Ankaralıyız. 1 65 boylarında yaklasık 45 kılo agırlıgında esmer kıvırcık saclı kahverengı gozluyum fızıksel olarak genelde anneme fakat ruhsal olarak babama daha cok benzerim. Kemer lisesi 2. sınıf ogrencısıyım okul dısında yanı bos zamanlarımda rock muzık dınlemeyı severım kitap okumayı severim ozellıkle canan tan ı Galatasaraylıyım favorı rengım sıyah ve avukat olmak ıstıyorum. Ilerde gazı unuversitesine gıtmek istiyorum. (inş)

ablam gamze evın en buyuk uyesı benden 15 ay buyuk lise 3 kemer lisesi ogrencısı. 31 temmuz 1992 antalya dogumlu. 1 60 boylarında 50 kılo agırlıgında sıyah gozlu kıvırcık ve sıyah saclı . o herseyıyle anneme cekmiş. Ablamda benım gıbı Galatasaraylı bos zamanlarında metal musıc dınlemeyı ve fılm ızlemeyı sever ılerde psıkolog olmak ıstıo ve 9 eylul unuversıtesını dusunuyor.

evın en kucuk ve son uyesı Ali 21 eylul 1999 yılında antalyada dogdu rukıye koc ilköğretim okulu 4. sınıf örgencisi 1 28 boylarında yaklasık 25 kılolarında sıyah kısa sacları ve sıyah gozlerı ona cok yakısıyor. Futbol oynamayı cok seviyor ve ılerde futbolcu olamk ıstıyor ayrıca koyu bir besiktaslı .

annem esma 20 ocak 1969 ankara- etlik dogumlu sıyah kıvırcık saclı sıyah gozlu esmer tenlı orta boyda ve boyuyla orantılı kıloda ev hanımı olan annem yemek yapmayı ve tv ızlemeyı cok sever ve bırazda temızlık hastası 4 kardese sahıp olan annem kardesım gıbı besıktaslı ılerde cok mutlu olmak ıstıyor

babam metın 25 temmuz 1968 ankara dogumlu orta boyda az tombık , kırlı sakallı, yesil gozlu kel ve bu halıyle cok sırın bı gorunume sahıp. Truzımle ugrasıyor. Babam kendısı dısında cok kalabalık bı aıleden gelmıs 8 kardesı daha var. Belkıde kalabalık olması ıyı bırseydır. Ilkokul mezunu olan babam bos zamanlarında halk muzıgı dınlemeyı ve bahceyle ılgılenmeyı sveıyor ve ılerde emeklı olmak ıstıyor.

Umarım herkezın sahıp olamadıgı bu aıleyı hıc kaybetmem ve herkez degerını bilir...
  2. фуля

фуля Forumdan Uzaklaştırıldı

Beğenileri:
    474
    Ödül Puanları:
    0
    bu nedir burda ingilizceye mi çevrilcek öyleyse yanlış yerde konu
  3. ecm_bal

ecm_bal Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    372
    Ödül Puanları:
    63
    ingilizceye mi çevrilecek?

yanlış yere açmışsın
  4. фуля

Beğenileri:
    474
    Ödül Puanları:
    0
    konuyu ben ingilizceye taşıyorum
  5. manyac_rocker

manyac_rocker Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bende bunu arıyordum ya evet :D pardon
  6. manyac_rocker

manyac_rocker Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    yerı dogrulandıgına gore sımdı cevırebılecek var mı
  7. manyac_rocker

manyac_rocker Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0

cok ii olur yha
  • фуля

Beğenileri:
    474
    Ödül Puanları:
    0
    konu ingilizce bölümünde ayrıca yha değil ya ben çeviremem beklersen bir arkadaş yardımcı olur
  • ecm_bal

Beğenileri:
    372
    Ödül Puanları:
    63
    what is the family?
    this question looks like easy.ans**r of this question is difficult.the family is the smallest institution in teh world.this institution is really treasure which people do not know value. everybody can not have family easily. but i have.and i want to promate my family to you.

my name is hatice akıskalı.i am middle of family's members.i have two sisters/brothers.i was born in 8th november 1993 in antalya.i am 16.but ** are from ankara. 1 65 boylarında yaklasık 45 kılo agırlıgında. i have curly dark hair and colorful eyes.i look like my mother .but i am like my father psycholocially.i am student in kemer high school.i like listen to rock music in my free times.i like read a book. i like canan tan i am fan of gaatasaray.my favorite colour is black.i want to be lawyer.and i want to go gazi university.

my sister is gamze. she is elder than me.she is student in kemer high school,too. she was born in 31st july 1992 in antalya. she has got black eyes and curly black hair.she looks like my mother. my sister is fan of galatasaray like me. she likes listen yo metal music and watches films in her free times. she wants to be psikolog and goes to 9 eylul university.

devam ediyorum...
  • ecm_bal

Beğenileri:
    372
    Ödül Puanları:
    63
    and last member of family ali was born in 21st september 1999 in antalya.he is student in rukiye koç school.he has got short black hair and black eyes. he likes play football.he wants to be footballer.also he is fan of beşiktaş.

my mother is esma . she was born in 10 january 1969 in ankara-etlik.she has got curly black hair and black eyes. she is housewife who likes cook and watch tv.she has got four sisters/brothers.my mother is fan of beşiktaş like my brother. she wants to be happy.

my father is metin. he was born in 25 july 1968 in ankara. he has got green eyes and no hair.he is travel agent.my father ha got 8 sisters /brothers.may be it is good.he likes lsten to music and gardening in his free times. he wants to be retired.

i hope i will not lose my family.
  • Sayfayı Paylaş