ters fıkra

Konu 'Fıkra-Komik Yazılar' bölümünde twety-58 tarafından paylaşıldı.

1. twety-58

twety-58 Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0

size tersten fıkra okuyana hele olsun

red kıdla rise ed enat zuto küdrüdlö ınıkrık ıdrav ışavas tib adafak ışrak kittigedtib raros eyid?ayafak ışrak zinidemtig neden zunudlo alzaf ahad ama muduyu adnuzmo ninririb nımada neb tib ayraros rav tib alzaf ahad ikrakab rib rakab ayanya ev red koy tib admışab kıtra edniçi kulultum redig eve arnos ruyu adnuzmo ninririb renib esüboto nemeh rinives koç mada red ziğecçeçeg ayafak ışrak zib uyu pınalsay anuzmo ninirib nib esübünimedtib red mirilibalutruk lısan nedzis neb tib ayşumros şümrög tib rib adnunrub adnığıdnayu nekruyu nüg rib şımamalutruk nedreltib ub ülrüt rib asşımpay en şümlüzü koç royşuçu reltib adnışab ükşümrög şımkab ayanya irib nımada nüg rib

not: aşağıdan okumaya başlayın
    cevabı şimdi okumayın

bir gün adamın biri aynaya bakmış görmüşkü başında bitler uçuşyor çok üzülmüş ne yapmışsa bir türlü bu bitlerden kurtulamamış bir gün uyurken uyandığında burnunda bir bit görmüş sormuş:
    !ya bit ben sizden nasıl kurtulabilirim! der bitde:
    !minübüse bin birinin omzuna yaslanıp uyu biz karşı kafaya geçeçceğiz! der adam çok sevinir hemen otobüse biner birirnin omzunda uyur sonra eve gider mutluluk içinde artık başımda bit yok der ve aynaya bakar bir bakarki daha fazla bit var sorar:
    ya bit ben adamın birirnin omzunda uyudum ama daha fazla oldunuz neden gitmediniz karşı kafaya?diye sorar bitde:
    !gittik karşı kafada bit savaşı vardı kırkını öldürdük otuz tane de esir aldık! der :gap::gap:

gugi, su_perisi93, merve:) ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  2. ceh13

ceh13 Forumdan Uzaklaştırıldı

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    Tersten okunuşunu düz okursanız sure okuyor gibi oluyor :D ezbeleyip birine okursanız amin diyebilir xD
  3. mutluprenses

mutluprenses Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    0
  4. sumeyra

sumeyra Üye

Beğenileri:
    790
    Ödül Puanları:
    0

Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...

Tersten okunuşunu düz okursanız sure okuyor gibi oluyor :D ezbeleyip birine okursanız amin diyebilir xD
    Genişletmek için tıkla...
    hööhh..O kadarda değil..:D
  • cancan1024

cancan1024 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    9
    Çok zor ilk satırı bitirdim bıraktım
  • Sayfayı Paylaş