tıpkı benim gibi

Konu 'Alıntı Yazılar' bölümünde HaSrEt nİl tarafından paylaşıldı.

1. HaSrEt nİl

HaSrEt nİl Forumdan Uzaklaştırıldı

Beğenileri:
    407
    Ödül Puanları:
    0

Hadi bir oyun oynayalım yeniden. Bu sefer farklı olsun, kuralları ben koyayım, bu sefer bekleyen sen ol. Bu sefer sen üzül. Ağlamanı istiyorum. Oyun oynayalım, eğlenceli olsun ama sen kahrol istiyorum, mahvol! Oynayalım ve düşündüreyim seni, merak et, aklın karışsın ama hep güven bana çok güven. Bu kez ben seni arkandan vurayım, ne dersin? İnsanlara, bana ne kadar güvendiğini anlattığın günlere lanet et.Küfret sen de arkamdan..Benim için dinlediğin şarkıları yasakla kulaklarına ama seni gördükçe sesini açsın insanlar. İşte o zaman tekrar nefret et benden... Tekrar yırt at aklındaki resmimi, sesimi duyma, bırak ellerimi.

Bir oyun oynayalım ve bu kez ben uymayım kurallara, yalan söyleyeyim sen de inan-çok güveneceksin ya bana- her şeyin yalan olduğunu oyun henüz bitmeden bir başkası anlatsın sana. Ve yıkıl istiyorum, üzül, ağla, pişman ol, aniden nefret et istiyorum. Ama bir yanın oyun arkadaşında kalsın... O şarkıda beni özle yine oyun esnasındaki gibi. Tıpkı benim yaşadığımı yaşa sen de...

Gel yeniden oynayalım, sıkılma bu kez ve hep bir cümle kurmamı bekle benden. Sabırsızca bekle ama ben sana söylemeyim bu kelimeleri-SENİ SEVİYORUM- demesin dilim. Ama sen bekle olur mu? Sev ve bekle.Ben en yakınına bir yere fısıldarım bu cümleyi ve sana denk gelmez bir yakınına sıçrar belki..Duyunca üzüleceksin emin ol..Mahvolacaksın sen de! Nerde hata yaptım diye düşünüp paralanma, vaktini kaybetme..Ben cevabı buldum. Aslolan hata sen olacaksın, ben olacağım, güvenmek en büyük hata olacak. Ne kadar ***** olduğunu fısıldayacaksın kendine. Ve bazen bağıracaksın, kimse yokken, etraf sessizken... AH KEŞKE diyeceksinn.. Anla işte sen de nefret edeceksin senden, tıpkı benim gibi.

Bir oyun oynayalım ve senin yaptıklarını ben yapayım bu kez, üzülmeni istiyorum. Bencilce evet ama beni anlamanı istiyorum, geçmişinin küllerine bakarak anla beni. Bunları ben yapayım ve bir özür dahi dilemeyeyim senden. Sessizce uzaklaşayım bir gün hatta yok olayım senden. Ve bir başkasından dinle olanları, ***** hisset kendini, beni suçla ve şarkıcının da dediği gibi yan sen!
    aylin gs, alara 67 ve betam bunu beğendi.
  2. alara 67

alara 67 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    benim hayatım gibi...
  3. HaSrEt nİl

HaSrEt nİl Forumdan Uzaklaştırıldı

Beğenileri:
    407
    Ödül Puanları: