Tiyatro Etkinlikleri

Konu 'Etkinlikler & Organizasyonlar' bölümünde S. Moderatör Uğur tarafından paylaşıldı.

 1. S. Moderatör Uğur

  S. Moderatör Uğur Özel Üye Özel Üye

  Katılım:
  4 Şubat 2008
  Mesajlar:
  8.241
  Beğenileri:
  6.157
  Ödül Puanları:
  36

  [​IMG] Kazuu

  [​IMG]
  Bir deniz kazasından kurtulan Rimi ve Şupro, suda buldukları tahta parçasının üzerinde kurtulmak için çareler ararken türlü sakarlıklar yapar.

  Tarih:5-6-12-13-26-27 Aralık 2009Saat:11:00Yer:İBB Şehir Tiyatroları Ümraniye SahnesiŞehir:İstanbul Anadolu

  Oyuncular: Deniz Yeşil Mavi,Derya Yıldırım,
  Mehmet Soner Dinç,Seza Güneş, Uskan Çelebi
  Yazan-Yöneten: Hakan Yavaş

  Bir deniz kazasından kurtulan Rimi ve Şupro, suda buldukları tahta parçasının üzerinde kurtulmak için çareler ararken türlü sakarlıklar yapar. Hayatta kalmaya çabalarken, kendi dertlerini bırakıp ağlayan Ayı`yı teselli etmek için gökyüzüne çıkabilen ya da solucan Tuto`yu kurtarmak için denize dalabilen bu iki arkadaş çaresizliğe karşı umutlarını asla kaybetmezler. Belkide bu sallarını devirmek üzere olan bir balina onların kurtuluşu
  olacaktır.
 2. S. Moderatör Uğur

  S. Moderatör Uğur Özel Üye Özel Üye

  Katılım:
  4 Şubat 2008
  Mesajlar:
  8.241
  Beğenileri:
  6.157
  Ödül Puanları:
  36
  Disney Live! Mickey'nin Masal Dünyası

  [​IMG]

  Disney Live! “Mickey’nin Masal Dünyası”, Türkiye’de sahnelenecek bu ilk büyük gösteri, Disney’in masalsı atmosferiyle, sadece çocukları değil tüm aileyi unutulmaz bir deneyimle buluşturuyor.

  Tarih : 21 Ocak 2010 31 Ocak 2010
  Saat : 14:00 18:30
  Yer : Haliç Kongre Merkezi
  Şehir : İstanbul Avrupa  Disney Live! “Mickey’nin Masal Dünyası”, Türkiye’de sahnelenecek bu ilk büyük gösteri, Disney’in masalsı atmosferiyle, sadece çocukları değil tüm aileyi unutulmaz bir deneyimle buluşturuyor.

  Mickey, Minnie, Donald ve Goofy’nin sunumuyla, Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler, Sindirella, Güzel ve Çirkin masallarının canlandırıldığı gösteride, görkemli bir dekor, etkileyici koreografi, yaratıcı ışıklandırma ve muhteşem kostümler ön plana çıkıyor.

  Disney Live! Mickey’nin Masal Dünyası’nın konusu

  Mickey ve arkadaşları evin tavan arasında saklı, sihirli bir hikaye kitabını bulurlar. 4 arkadaş merakla sayfaları çevirirken masallar gerçek olmaya başlar. Bu yolculukta, izleyiciler de, ipuçlarını arayarak ve şarkılara eşlik ederek eğlenceye katılırlar. Gösteriyi sunan Mickey ve arkadaşları için sihirli hikaye kitabı, inanılmaz maceraların kaynağı olur. İzleyiciler de müziği, dansı ve kahkahalarıyla ailece paylaşılan unutulmayacak bir deneyim yaşarlar.

  Disney Live! Mickey’nin Masal Dünyası, herkese büyük bir keyif veriyor. Yepyeni bir alışkanlık yaratması ve bu deneyimi yaşayan çocukları sahne sanatlarına ve müziğe yakınlaştırması hedefleniyor. İstanbul Çocuk Tiyatrosu, Disney’in birçok ana karakterinin aynı sahnede görüleceği bu muhteşem aile gösterisini tüm çocuklarımıza armağan ediyor. Kaçırmamanızı öneriyoruz.
 3. S. Moderatör Uğur

  S. Moderatör Uğur Özel Üye Özel Üye

  Katılım:
  4 Şubat 2008
  Mesajlar:
  8.241
  Beğenileri:
  6.157
  Ödül Puanları:
  36
  Bilmelisin Ki!

  [​IMG]

  Bilmelisin Ki! Çocuk oyunu İş Sanat'ta çocuklarınıza keyifli bir gün geçirtecek

  Tarih : 6 Aralık 2009 - 24 Ocak 2010
  Saat : 15:00
  Yer : İş Sanat
  Şehir : İstanbul Avrupa  Çocuklara Eğlenceli Masallar
  Yazan ve Yöneten: Işıl Kasapoğlu
  Dramaturg: Yavuz Pekman
  Müzik: Alper Maral
  Koreografi: Maral Ceranoğlu
  Dekor, Kostüm, Mask, Kukla Tasarımı: Cem Yılmazer, Aslı Ataseven, Sema Öztaş
  Işık Tasarımı: Cem Yılmazer
  Yönetmen Yardımcısı: Gülin Kılıçay
  Teknik: Zeki Kızılışık, Utku İnan, Tuğçe Nur Bulduk, Merve Kızılışık, Gülin Kılıçay

  Oyuncular
  Serkan Keskin, Yavuz Pekman, Güliz Gençoğlu, İrem Erkaya, Nadir Sarıbacak, Öyküm Elif Erdoğan, Banu Çiçek, Bülent Çolak, Ahmet Kaynak, Özlem Durmaz, Elif Akşar

  Çocukların biz büyüklerden daha fazla ortak yanları var. Dil, ya da ülke ayrımı yapmadan hepsi aynı oyunları oynuyorlar, aynı masalların değişik versiyonlarıyla büyüyorlar; Saklambaç, körebe, elim sende, Kırmızı Şapkalı Kız, Parmak Çocuk, Nasreddin Hoca vs. Tüm masallar, tüm oyunlar tek bir hedefe yönelmiş: daha yaşanılası bir dünya.
  Değişik ülkelerde annelerin, babaların çocuklarına anlattıkları ortak masallardan, oluşuyor Bilmelisin ki! Çocuklara “bilge” olmanın yollarını gösteriyor, doğu ve batıdan “bilge”lerle yolculuğa çıkarıyor ve en önemlisi gelecekte bizleri yöneteceklerini bilerek yaşam boyu yanlarında taşıyacakları ve aktaracakları masallarla donatıyor.
 4. S. Moderatör Uğur

  S. Moderatör Uğur Özel Üye Özel Üye

  Katılım:
  4 Şubat 2008
  Mesajlar:
  8.241
  Beğenileri:
  6.157
  Ödül Puanları:
  36
  En Mutlu Kim

  [​IMG]

  Akbank Çocuk Tiyatrosu: 'En Mutlu Kim' Müzikli Çocuk Oyunu.

  Tarih : 12 - 19 - 26 Aralyk 2009
  Saat : 11:30
  Yer : Akbank Çocuk Tiyatrosu
  Şehir : İstanbul Avrupa  Akbank Çocuk Tiyatrosu’nun “En Mutlu Kim” adly yeni oyunu ba? lyyor. Yavuz Pekman’yn yazdy? y, Hayrettin Arslano? lu’nun yönetmenli? ini yapty? y oyun Aralyk ayy boyunca her cumartesi saat 11:30’da Akbank Sanat’ta sahnelenecek.

  37 yyldyr aralyksyz devam eden Türkiye’nin en uzun soluklu çocuk tiyatrosu olan Akbank Çocuk Tiyatrosu’nun yeni müzikli çocuk oyunu “En Mutlu Kim” Akbank Sanat’ta çocuklarla bulu? acak. Büyükler için de mutlu çocukluk günlerini hatyrlayacaklary e? lenceli bir oyun olan “En Mutlu Kim”de, sahneye her an ba? ka bir kahraman çykabiliyor. Tiyatronun büyüsünde canlanan anylar, kimi zaman Meddah, kimi zaman Karagöz, kimi zaman Kelo? lan'a dönü? üyor. En Mutlu Kim? , En Güçlü Kim? , En Büyük Kim? tüm bu sorularyn cevaplaryny hikayelerinde saklayan bu kahramanlar izleyicilerine çok önemli bir de syr veriyor: “Ynsanlar ya? landyklary için oyun oynamaktan vazgeçmezler, oyun oynamaktan vazgeçtikleri için ya? lanyrlar”

  Akbank Karagöz ve Kukla Tiyatrosu’nun da yer aldy? y “En Mutlu Kim” oyunu küçük büyük herkese çocuk olmanyn de? erini ve hep çocuk kalabilmenin syrryny veriyor.

  Nilgün Unur
  Strateji Tanytym
  Medya Süpervizörü
  Weber Shandwick Türkiye Temsilcisi

  Telefon:0212 275 0145
  GSM : 0532 784 3945
  Fax : 0212 275 0144
  Büyükdere Cad. Beyazyt Han N:86 K:5 Mecidiyeköy

  Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...


 5. S. Moderatör Uğur

  S. Moderatör Uğur Özel Üye Özel Üye

  Katılım:
  4 Şubat 2008
  Mesajlar:
  8.241
  Beğenileri:
  6.157
  Ödül Puanları:
  36
  Çocuklar İçin Notada Yazmayanlar

  [​IMG]

  Bildiğiniz melodileri duymak, bilmediklerinizden keyif almak, müzikli hikayeler dinlemek için piyanist Emir Gamsızoğlu ve oyuncu Memet Ali Alabora sizleri bekliyor olacak. Çocuklar için 'Notada Yazmayanlar' İş Sanat`ta.

  Tarih : 20 Aralık 2009
  Saat : 15:00
  Yer : İş Sanat Kültür Merkezi
  Şehir : İstanbul Avrupa  Klasik müzik deyince aklınıza ilk ne geliyor?
  Bizim aklımıza muhabbet geliyor, güzel zaman geçirmek geliyor, eğlence geliyor. Çünkü biz yıllardır klasik müzik sayesinde çok eğlendik. Bu eğlencemizi Türkiye`nin birçok yerindeki arkadaşlarımızla da paylaştık. Arkadaşlarımız bazen yaşıtlarımız, bazen büyüklerimiz, bazen de küçüklerimiz oldu.

  Şimdi sizleri de klasik müzikle keyifli zaman geçirmeye davet ediyoruz. Birlikte müzik dinlemeye, sohbet etmeye, müzisyen arkadaşlarımızla tanışmaya çağırıyoruz.

  Yer: İş Sanat Kültür Merkezi
  Tarihler: 12.04.2009-10.05.2009
  15:00
  Telefon: 0212 316 10 83
  Adres: İş Sanat Kültür Merkezi, İş Kuleleri 34330 Levent
  Bilet Ücreti: Tam: 17,00 YTL - Öğrenci: 12,00 YTL
 6. S. Moderatör Uğur

  S. Moderatör Uğur Özel Üye Özel Üye

  Katılım:
  4 Şubat 2008
  Mesajlar:
  8.241
  Beğenileri:
  6.157
  Ödül Puanları:
  36
  Benim Arkadaşım Yok

  [​IMG]

  Bekleme Salonu’nda, üç kişi aynı amaçla geldikleri bekleme salonunda, küçük bir ‘engel’le karşılaşırlar. Yapmaları gereken beklemek mi yahut beklemekten vazgeçip, içine sürüklendikleri şifreleri çözmek mi?

  Tarih : 2-5-6-9-12 Aralık 2009 2-3-4-5-9-10-11-12-13
  Saat : 15:00 20:30
  Yer : Fatih Reşat Nuri Sahnesi
  Şehir : İstanbul Avrupa  Bekleme Salonu’nda, üç kişi aynı amaçla geldikleri bekleme salonunda, küçük bir ‘engel’le karşılaşırlar. Yapmaları gereken beklemek mi yahut beklemekten vazgeçip, içine sürüklendikleri şifreleri çözmek mi? Yiğit Sertdemir’in yazdığı, Tolga Yeter’in yönettiği oyunda Cengiz Tangör, Ertuğrul Postoğlu, Zeynep Özyağcılar rol alıyor. Oyun, 2-13 Aralık 2009 tarihleri arasında Fatih Reşat Nuri Sahnesi’nde seyredilebilir.
 7. S. Moderatör Uğur

  S. Moderatör Uğur Özel Üye Özel Üye

  Katılım:
  4 Şubat 2008
  Mesajlar:
  8.241
  Beğenileri:
  6.157
  Ödül Puanları:
  36
  [​IMG]

  Heykel ve resim yapmayı seven bir kız, kaybolan kedisini armaktadır. Yaramaz kedisini bulmaya çalışan kız kimi kez resim, kimi kez müzik yaparak hikayesini anlatır. Üstelik bu hikayeye seyircilerde katılacaktır.

  Tarih : 5-6-12-13-19-20-26-27 Aralık 2009
  Saat : 11:00
  Yer : İBB Şehir Tiyatroları Üsküdar Kerem Yılmazer Sahnesi
  Şehir : İstanbul Avrupa  Heykel ve resim yapmayı seven bir kız, kaybolan kedisini armaktadır. Yaramaz kedisini bulmaya çalışan kız kimi kez resim, kimi kez müzik yaparak hikayesini anlatır. Üstelik bu hikayeye seyircilerde katılacaktır.


  Nereden Alırım:

  Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...


 8. S. Moderatör Uğur

  S. Moderatör Uğur Özel Üye Özel Üye

  Katılım:
  4 Şubat 2008
  Mesajlar:
  8.241
  Beğenileri:
  6.157
  Ödül Puanları:
  36
  Sen Olmasaydın

  [​IMG]

  Yılın en romantik oyunu…
  İstanbul’la Birbirlerini ve ilişkilerini farklı koşullarda sınayan, arada bir ateşkesaynı anda Brodway’de … arada bir esaret… arada bir ihanet... arada bir çırpınışın yaşandığı bir ilişkiyi anlatan oyun Kadıköy Halk Eğitim Merkezinde sizleri bekliyor.

  Tarih : 14 Aralık
  Saat : 21:00
  Yer : Kadıköy Halk Eğitim Merkezi
  Şehir : İstanbul Anadolu  Yazan: Uğur Uludağ
  Yöneten: Enginay Gültekin
  Oynayanlar Demet Şaşmaz

  Yılın en romantik oyunu…
  İstanbul’la aynı anda Brodway’de Birbirlerini ve ilişkilerini farklı koşullarda sınayan, arada bir ateşkes… arada bir esaret… arada bir ihanet... arada bir çırpınışın yaşandığı bir ilişkiyi
  “Erkekler bizi ne zaman anlayacak? ”, “Kadınları anlamak imkansız! ” söylemleriyle; bol kahkahayla anlatmış Uğur Uludağ.

  İlçe: Adalar
  Ücret: Tam: 28,50 TL, Öğrenci: 23,50 TL
  Nereden Alırım: Biletix Çağrı Merkezi: 0216 556 98 00, Biletix Satış Noktaları,

  Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...

  ve Tiyatro Gişesi
 9. S. Moderatör Uğur

  S. Moderatör Uğur Özel Üye Özel Üye

  Katılım:
  4 Şubat 2008
  Mesajlar:
  8.241
  Beğenileri:
  6.157
  Ödül Puanları:
  36

  Çocuklarımıza mirasımız olan doğayı anlatan müzikli bir oyun

  [​IMG]

  Tarih : 5-20 Aralık 2009
  Saat : 11:00 -13:00 - 14:00
  Yer : Şişli Cevahir Sahnesi
  Şehir : İstanbul Avrupa  Su kaynaklarının tükenmesi üzerine Yağmur Ağacı’ nı aramaya çıkan kahramanlarımızın yolculuğunu anlatan müzikli bir oyundur.

  Yazan: Serpilhan Kanıbol
  Yöneten: Elif Erdal
  Dekor Tasarım: Gülhan Kırçova
  Giysi Tasarım: Gülhan Kırçova
  Işık Tasarım: Önder Ay
  Müzik: Deniz Gürzumar
  Dans Düzeni: İnes Kiremitçi
  Dramaturg: Selen Korad Birkiye
  Sahne Amiri: Mahsuni Yılmaz
  Kondüvit: Emre Akgül, Gülcan Kaytancı
  Işık Kumanda: Seda Özyurt


  Oyuncular
  Gülnur Badakal, Demet Boci, Ali Okumuş, Timuçin Can Şıkyıldız, Özge Arslan, Yeliz Ateş, Ayşegün Özünal, Ozan Önel
  Akordeon: Edward Aris

  Gösterim Tarihleri:
  •05.12.2009 13:00 •06.12.2009 13:00
  •08.12.2009 11:00 •09.12.2009 11:00
  •10.12.2009 11:00 •11.12.2009 11:00
  •12.12.2009 12:00 •12.12.2009 14:00
  •13.12.2009 12:00 •13.12.2009 14:00
  •15.12.2009 13:00 •16.12.2009 13:00
  •17.12.2009 13:00 •18.12.2009 13:00
  •19.12.2009 12:00 •19.12.2009 14:00
  •20.12.2009 12:00 •20.12.2009 14:00
 10. Hera.

  Hera. Kuşlara takılıp gidiyor aklım. Yönetici Moderatör

  Katılım:
  11 Kasım 2008
  Mesajlar:
  6.715
  Beğenileri:
  806
  Ödül Puanları:
  113
  Yer:
  Eskişehir.
  [​IMG]

  Paki ve Sevgi Çiçekleri


  Salon: Kocamustafapaşa Çevre Tiyatrosu
  Tarihler: 29.11.2009~29.12.2009-13:00:00
  Pazar saat 13.00
  Telefon: 0 212 585 59 35
  Adres: Çevre Tiyatrosu - Kocamustafapaşa / İstanbul
  İlçe: Çapa
  Nereden Alırım:

  Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...
  Semaver Kumpanya Çocuk Tiyatrosu’ndan Sevgi Dolu Bir Oyun: “Paki ve Sevgi Çiçekleri”
  Semaver Kumpanya Çocuk Tiyatrosu eğlendirirken düşündüren, seyrederken içinizin sevgiyle dolduğunu hissettiren bir çocuk oyunuyla çocukları bekliyor. 7 Yaş ve üstü çocukların seyredebileceği oyun toplam 60 dakika sürüyor. “Paki ve Sevgi Çiçekleri” her Pazar saat 13.00’te Çevre Tiyatrosu’nda seyredilebilir.

  “Sevgi, paylaşmak, arkadaşlık,mutluluk” gibi biz büyüklerin daha az hatırladığı ama çocukların doyasıya yaşayabildiği bu kavramların önemini şarkı söyleyerek,dans ederek anlatan sevgi dolu bir oyun. Çocuklar, Paki ve arkadaşları sizleri bekliyor…

Sayfayı Paylaş