tüm alanda soru sorabilirsiniz?

Konu 'İngilizce 8. Sınıf' bölümünde sevim_gömez_ tarafından paylaşıldı.

1. sevim_gömez_

sevim_gömez_ Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    0

herşey dahil buna arkadaşlar.:cool::confused::confused::confused::confused:
  2. yeniuye

yeniuye Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Lütfen kardes :(
    ARKADAŞLAR YARDIMCI OLUN PROJE ODEVİ
    EMPATY =?
    UNDERSTANDING OTHERS =?
    ALL PEOPLE SMILE IN THE SAME LANGUAGE=?
    1.Answer this question: Do you ever put yourself in the place of another?. =?
    2.Read the text and answer:What is empaty? =?
    empaty:It is your inner power. =?

Metin
    How are other people feeling ? Can you imagine other people's feelings?
    Are you sensitive enough to understand their emotions? Can you feel like them ? The answers of these questions can give the description of "empaty".
    Empaty is the ability to understand other people's feelings and emotions.If you understand people's inner world,their fears, their excitements and their happinesses, you can from good friendships.Then ,you can maintain your friendship and have your friends forever.
    Empaty is the capacity to put oneself into another's shoes.It is "reading" another person.
    İt is translating mimes and gestures into consersations.How can you do this?You should identify and accept your feelings first.When you idenfity yourself you can understand other people's feelings.
    Empaty is your inner power.You will need this inner power for your relationships.Do you agree with it?

Gerisinide yarın yazıcam lütfen cevap yazın
  3. merve çınar

merve çınar Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    BUYUR ARKADAŞIM BEN YATIM..:)

eempaty:ampati
    UNDERSTANDING OTHERS:: diğerlerini anlamak
    ALL PEOPLE SMILE IN THE SAME LANGUAGE::bütün insanlar aynı dili gülümsemeli
    metin::
    Diğer insanların nasıl hissediyorsun? Bunu diğer insanların duygularını düşünebilir misiniz?
    Eğer yeteri kadar duygularını anlamak için duyarlı mısınız? Siz onlar gibi hissediyorum? Bu soruların cevapları "empaty" açıklamasını verebilir.
    Empaty yeteneği başka insanların duygu ve sen, onların korkularını, onların heyecan ve happinesses insanların iç dünyasını anlamak emotions.If anlamak için şunları yapabilirsiniz iyi friendships.Then itibaren, size dostluk korumak ve sonsuza kadar senin arkadaşım var.
    "Bir okuma Empaty kapasite başkasının içine shoes.It kendini koymak olmasıdır.
    O consersations.How içine yapabilirsiniz gibi yapar ve jestleri çeviri nedir? Yapmanız gerekenler tespit ve kabul duygularını Eğer kişi duygularını anlayabiliyorum kendiniz idenfity first.When.
    Empaty İçinizdeki power.You senin relationships.Do için size katılıyorum bu içsel güç gerekir mi?

BİR TEŞEKKÜR YETER:):)
    ViooLééTMC, ((""zehra"")) ve glcn bunu beğendi.
  4. tatli_

tatli_ Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    1. 2. 3. 7. ünite workbook gerekli
  5. limango

limango Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları: