Tüm üyelerin okumasını istiyorum

Konu 'İstekleriniz' bölümünde Moderatör Özlem U. tarafından paylaşıldı.

1. Moderatör Özlem U.

Moderatör Özlem U. Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    4.280
    Ödül Puanları:
    0

Ben moderatörü olduğum bölümde birçok hatayla karşılaşıyorum. Mesela bir üye benim yazdığım cevapları kopyala-yapıştır yapıyor iki kelimesini değiştiriyor ben yaptım diyor ayrıca aranan bir sayfanın cevabını ilk sayfaya bakarak arıyorlar. Geçen gün sabit konuma bir mesaj atılmış bir değil birçok mesaj var böyle şu sayfayı versen iyi olurdu bak şu sayfayı bana yapar mısın? Zaten 4-5 sayfalı bir konu diğer sayfalar kontrol edilmeden direk konu açıyorlar. Şu sayfayı verir misiniz diye. Lütfen önce araştırma yapalım daha sonra açalım ve kopyala yapıştır ile hakları bize ait olan bir konuyu üyelere sunmayalım. Gerçekten bu konuya bundan sonra daha çok ilgileneceğim böyle bir şeyle tekrar karşılaşırsam uyarı vereceğim. Çünkü bana ait bir konuyu çok paylaşmak istiyorsan link vermelisiniz yalnızca ben değil diğer moderatörlerde bu konuyla ilgilensin lütfen.
    saygılar...
  2. selene

selene Guest

Bunu Moderatör olduğun bölüme yazsan daha iyi olur .
  3. мoʀαoʀ

мoʀαoʀ Üye

Beğenileri:
    634
    Ödül Puanları:
    94

Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...

Bunu Moderatör olduğun bölüme yazsan daha iyi olur .
    Genişletmek için tıkla...
    bunu üyelerinde bilmesi lazım onlarada yapıla bilir
  • selene

selene Guest

Tabiki de bilmeleri gerekir :)
    Ama Gizem arkadaşımızın olduğu bölümde çok oluyor .
  • Moderatör Özlem U.

Moderatör Özlem U. Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    4.280
    Ödül Puanları:
    0
    evet doğru söylüyorsun benim olduğum bölümlerde oluyor ama 9 10 11.sınıflarda da olmuyor değil :)
  • Moderatör Sevgi

Moderatör Sevgi Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    1.190
    Ödül Puanları:
    0

Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...

Ben moderatörü olduğum bölümde birçok hatayla karşılaşıyorum. Mesela bir üye benim yazdığım cevapları kopyala-yapıştır yapıyor iki kelimesini değiştiriyor ben yaptım diyor ayrıca aranan bir sayfanın cevabını ilk sayfaya bakarak arıyorlar. Geçen gün sabit konuma bir mesaj atılmış bir değil birçok mesaj var böyle şu sayfayı versen iyi olurdu bak şu sayfayı bana yapar mısın? Zaten 4-5 sayfalı bir konu diğer sayfalar kontrol edilmeden direk konu açıyorlar. Şu sayfayı verir misiniz diye. Lütfen önce araştırma yapalım daha sonra açalım ve kopyala yapıştır ile hakları bize ait olan bir konuyu üyelere sunmayalım. Gerçekten bu konuya bundan sonra daha çok ilgileneceğim böyle bir şeyle tekrar karşılaşırsam uyarı vereceğim. Çünkü bana ait bir konuyu çok paylaşmak istiyorsan link vermelisiniz yalnızca ben değil diğer moderatörlerde bu konuyla ilgilensin lütfen.
    saygılar...
    Genişletmek için tıkla...
    Kesinlikle aynı fikirdeyim.
  • Adenozin

Adenozin Üye

Beğenileri:
    276
    Ödül Puanları:
    64
    Haklısınız..
  • Moderatör Gül

Moderatör Gül Özel Üye Özel Üye