türçe çalışma tarafı 22.23.24.25.26 cevapları

Konu 'Türkçe 3. Sınıf' bölümünde crasday tarafından paylaşıldı.

1. crasday

crasday Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0

22 ci sayfa cevabı1:yaya getidi 2 : kinci ilerde trafik ışıgı var 3 : trafik lambası 4:dikkat şimdide 4 cüde bitti yaya getidi onlar şimdi alt da bir hikaye yazın diyor ben size söylicem başlık hayvanlar : bir ormanda hayvanlar varmış onlar birbirleriyle saygılı koşuyorlarmış bazen de isteemeyerek azından kötü lavlar çıkıyormuş ama hemen istemeyerek çıktı özür dilerim demiş ve bidaha çıkmamış. şimdi 23 sayfaya bu çok zor bunu tek öğretmenizle yaparzınız ama ben vercen cevabını yazın bence eskiden kerbat evler varmış şimdi güzel evler var 1 rinci bitdi 2ci eskiden hiç birşey yokmuş şimdi var 2 ci de bitti şimdide 24 sayfayı açın ortasına çizgi atın sonra diyor eskiden hangin eşyalar varmış eski eşyaları üst taranfa eski eşyalar yazın sonra altada yeni eşları yazın 25 sayfaya gettikbir adam görcek siniz onu sihirbaz olark çizsin sihirbazlan eşleştirdik mi eşleştir seydiniz diyer söcük lerin amalarını vercem cambaz 1 rinci yeşil yere yazın verdim anlamı benim babam cambaz şimdi çerçiyi de 2 ci yeşil yere yazın anlamı çerçiler köylere ya haftada gelirler yada ayda gelir şimdi bu sayfa da bitdi 26 cı sayfa 1 rinci sorunun cevabı köylerde köylerde kerpit ten başka ev yoktur 2 ci sorunun cevabı :pencereye cam terine yapıştırır ya da sigara kağıdı yaparlardı 3cün sorunun cevabı okula gitmek için 4 dün cü sorunu cevabı okullar tatil olurdu 5 şinci sorunun cevabı çerçi gelir 6 cı sorunu cevebı yaz ayları gelir::shy:TEŞEKKÜR YETER :shy:
    Moderatör Uğur bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş