Türk KızLarı'nın Has Özellikleri

Konu 'Fıkra-Komik Yazılar' bölümünde eva_girl tarafından paylaşıldı.

1. eva_girl

eva_girl Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0

Türk KızLarı'nın Has Özellikleri
    1-) Brad Pitt, Leonardo Di Caprio,vs... gibi tanımadığı insanLara aşık oLurLar.

2-) CırtLak renkLi markası ** fiyatı 100 m öteden beLLi oLan "cast" ayakkabıLarın içine kot pantoLonun paçasını sokar ** herkesin onLara beğeniyLe baktığını zannederLer.

3-) Dış görünüşe değiL iç görünüşe önem **rdikLerini söyLeyip karşıLarına çıkan iLk yakışıkLı ** ******** erkeğe aşık oLurLar.

4-) OnLarın önem sırası aşağıdan yukarıya doorudur. Ayakkabının markası,pantoLonun markası,gömLeğin markası, beyin...

5-) KendiLerini dünyanın en güzeL kızı zannederLer ** bunu çewreye hissettirmeye çaLışırLar.

6-) Kadın HakLarı diye çığırırLar ama kamu kuruLuşLarında en hızLı onLarın işi görüLür.

7-) "Aaaaaeeyayayay iiinaaağğğğnnnmmııığğğğyyyoooğğğğğ rrruuuuuooommmmm m, ciiidddiiiiiğğğğymiiisiiiiııııaannnn, aaaaayyyyyy çuuuooookkkk tııııaaaattttLLııııaaaaa" gibi angutça bir konuşma diLLeri wardır.

:cool: En PatatesLeri internete girince ortamın şahı padişahı CLaudia Schifferi oLur.

9-) OnLara göre paran oLduğu sürece adamsındır.Parasız erkek öLü erkektir.

10-)Poposunu açıkta bırakan bodyLer giyip gün boyu çekiştirirLer. Ya görünmesini istemiosan giyme!Bu ne pehriz bu ne Lahana turşusu...

11-) Edep yerLerine kadar görünecek kıyafetLer giyip "ErkekLer *****, bakıyorLar" derLer. Ya peki senin açık giyinmekteki amacın ne?Göstermekse eğer bakınca niye ***** diyorsun. Sende teşhircisin ona bakarsan...

12-) Bir erkek kötü 1 şey yaptığında "Erkek diiLmi hepsi aynı" derLer. Bende geçen sokakta hayat kadını gördüm. Napiim şimdi "kadın değiL mi hepsi aynı " mı diyeyim? Aynı mantık ona bakarsan...

13-) MesajLarında "canım,şekerim,1 tanem" gibi sıfatLarı resmi oLdukLarı kişiLere yazar, sonrada "umut **rmedim ki ben" diye zeytinyağı moduna geçerLer.

14-) Erkeğin yaptığı her işe "ben de yaparım ne farkım war" diye atLarLar.

15-) Sokakta bağıra bağıra anıra anıra güLerLer ** siz ona kınayarak baktığınızda siz geçene kadar durup siz geçer geçmez."KİKİKİKiiikklkkkiikkl" diye bağırırLar.

16-) Kot pantoLonu çizmenin içine sokup şebek oLurLar.

17-) DuwarLarına Gökhan Özen posterLeri yapıştırıp "aşkııııaaaıııaıaıaıaım ***aaaağğğğğ" diye arkadaşLarıyLa ayin yaparLar.

1 1 PLaza topuk giyip yürürken Yao Ming oLurLar. Yürüyemiyosan giyme ya... ALLA ALLA...

19-) Gitar(ki ben çaLıyorum), bağLama vs çaLan erkekLerin dibine girip bir o yana bir bu yana kafa saLLayarak yavşarLar.

20-) YüzLerini fondotene ruja carta curta buLarLar.

21-) Sınıfta ağLayıp sızLarLar nedensiz yere...

22-) "Ay arabeskmi dinLiyosun iiğğğğğğw**eeennnnçç" diyip biLgisayarLarında İbrahim TatLıses'in tüm aLbümLerini buLundururLar.

23-) SeninLe mesLeğin,araban,okuLun,paran,ayakkabın vs gibi her şeyin için beraber oLabiLirLer. Karakterin ** beynin hariç...

24-) 1 BirayLa sarhoş oLup geceyi mah**derLer.

25-) OkuL etekLerini kısaLtırLar.
  2. Moderatör Güleda

Moderatör Güleda Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    4.563
    Ödül Puanları:
    113
    Yanlış tanım bence :) gerçekten bu tür birini başta ben olmak üzere tanımadım :)
  3. ◊ΘGöKKuŞΘ◊

◊ΘGöKKuŞΘ◊ Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    649
    Ödül Puanları:
    16
    Forum kurallarına uyularak özen gösterilseydi güzel bir paylaşım olabilirdi.
  4. mügüş_emoş

mügüş_emoş Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ya bunların hiç biri bana uymuyor ama böyleleri çok
    Son düzenleyen: Moderatör: 15 Ocak 2009
  5. eva_girl

eva_girl Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    sakın bana kızmayın her kız böyle diye birşey demedim çoğu türk kızı malesef böyle sokağa çıktığınızda bunlardan çok bulursunuz
  6. eva_girl

eva_girl Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    forum kurallarını çiğneyerek yaptım ama bir dahaki sefere böyle bir şey olmayacak
  7. mügüş_emoş

mügüş_emoş Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ya haklısın dedim ya ama işte arada istisnada çıkabiliyor(ben :D)
  8. MaKeaTyTtö!

MaKeaTyTtö! Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    16
    Bu kadar ezik olmak için çok uğraşıyorlar mı:S:S
  9. eva_girl

eva_girl Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    hemde çok farkında olmadan ......akıllı olan bunu yapmaz diye düşünüyorum kimse bana darılmasın :D:D bu benim düşüncem belki yanlış olabilir ama çok fazka abartanlarda var anlayan anlasın..
  10. mügüş_emoş

mügüş_emoş Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bencede bazen çok abartıya kaçtıklarını düşünüyorum herşey tadında güzel

Sayfayı Paylaş