Türkçe Katillerine

Konu 'Sizin Yazınız' bölümünde Özel Üye Ahmet tarafından paylaşıldı.

 1. Özel Üye Ahmet

  Özel Üye Ahmet Özel Üye Özel Üye

  Katılım:
  14 Eylül 2008
  Mesajlar:
  1.010
  Beğenileri:
  315
  Ödül Puanları:
  83

  Türkçemizi katleden katillere;
  Amacınız ne? ne yapmak ıstıyorsunuz? İllah herşeyın değerini kaybettıkten sonra mı anlayacaksınız? ama bu diğer kaybettıklerınız gıbı olmaz haberınız ola. Türkçe gidince ne kültürünüz ayakta kalır ne siz. Artık bu acayip şeye son verın. bir özentılık ugruna, farklı olma çabasına dilimizi bozmayın. Farklı olmak ıstıyorsanız q w kullanarak değil yaptığın güzel işlerle farklı olun. sen q w kullanıyorsun o kullanıyor bu kullanıyor farklı olma çabasına ee bunda farklılık nerde tam tersi hepiniz aynı oldunuz. Kullandığınız qirl, qarizma, qronic, ... acıyarak bakıyorum bunlara. kız yazında demıyoruz ama gril yazın bari karizma yazın ama türkçe olsun. Kimse size dört dörtlük türkçe konuşun yada yazın demıyor ki sadece özenti değil biraz özenli olun en azından türkçe karakterler kullanın. Düşündüğünüz kadar zor değil.  Bu yazıyı kımsenın begenısını almak için yazmadım. içimde olan bir kaç şey ---anlayana---​
  Son düzenleyen: Moderatör: 24 Temmuz 2009
 2. !..GncFB.ip3q..!

  !..GncFB.ip3q..! Özel Üye Özel Üye

  Katılım:
  23 Eylül 2008
  Mesajlar:
  537
  Beğenileri:
  73
  Ödül Puanları:
  16
  bu soruların cevapları daha yıllar geçtikçe verilemez ...etrafına bakan gençler hala türkçeyi yıpratmaya devam ediyorlar..her ne kadar birşekilde insanlar bunları gidermeye çalışsada devamı gelir bunların ....  neyse güzel olmuş beynine sağlık;) ulaşması gereken yere gider inşallah yazın;)
 3. nilüfer

  nilüfer Üye

  Katılım:
  13 Mart 2008
  Mesajlar:
  448
  Beğenileri:
  399
  Ödül Puanları:
  16
  Onlar birşeyler kaybetmeyi amaç edinmiş zavallılardır zaten..başımızdaki büyük sorunlar yetmez gibi bir de bunlarla uğraşıyoruz.. O kendini emocu vb. olarak tanımlayan insanlar! Kendinize gelmeniz tavsiye olunur, özünüze dönmek en iyisidir inanın..

Sayfayı Paylaş