Türkçeden ingilizceye çevirme.

Konu 'İngilizce 8. Sınıf' bölümünde umtyrr tarafından paylaşıldı.

1. umtyrr

umtyrr Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Arkadaşlık önemlidir.O sen ağladığında ağlar .O sen güldüğünde güler.O her zaman yanındadır.
    O yardımsever olmalıdır.Çünkü ihtiyacın olduğunda sana yardım etmelidir.O her zaman olumlu olmalıdır.Çünkü bana
    moral vermelidir.O maceracı olmalıdır.Çünkü onlar çok heyecanlıdır. O alışverişi oturmaya tercih etmelidir. O komik olmalıdır .Çünkü o komik olursa , biz her zaman gülebiliriz . O kısa gezileri sevmelidir.Çünkü biz onun ile
    her zaman gezebiliriz.O konuşkan olmalıdır.
    Çünkü ben onun ile her zaman konuşmayı isterim .O güvenilir olursa ben ona sırlarımı verebilirim.O arkadaş canlısı olmalıdır.Eğer o arkadaş
    .Eğer o mantıklı olursa ben ondan fikir alabilirm.O kolayca arkadaş edinebilmelir.Çünkü ben bir çok arkadaşa sahibim.Ben farklı insanları severim.
    Eğer o utangaç olursa ben onu asla arkadaşlarımla tanıştıramam .Eğer o sosyal olursa , biz asla sıkılmayız.
    .Arkadaşlarım benim ile vakit geçirmeyi sevmeli.

Simple present tense , Perferct Tense , Past tense gibi kullanarak çevirirseniz çok severim bide can if gibi kalıpları kullanırsanızda.
  2. umtyrr

umtyrr Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yardım edecek yokmu :S
  3. nar çiçegi123

nar çiçegi123 Forumdan Uzaklaştırıldı

Beğenileri:
    147
    Ödül Puanları:
    0
    It is important that a friendship.O you cried networks .O you güldüğünde laughs.O is next to the all the time. It should be very helpful.It should help you when you need.It must be positive all the time.It should be me moral support.O even though they should be because they're so excited. Should Remain seated in the exchange. It must be funny .because it is funny, we are always gülebiliriz . O short sightseeing tours sevmelidir.because we are all the time with his gezebiliriz.O konuşkan.

bazı yerleri çeviremedim işallah işine yarar
  4. umtyrr

umtyrr Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    cok saol yaradigi kadar.

Sayfayı Paylaş