TÜrkÇeye Çevİrİrmİsİnİz?

Konu 'İngilizce 7. Sınıf' bölümünde AAHME tarafından paylaşıldı.

 1. AAHME

  AAHME Üye

  Katılım:
  7 Mart 2010
  Mesajlar:
  63
  Beğenileri:
  69
  Ödül Puanları:
  0

  Medicine is the science of treating illnesses and injuries. It is very important for our lives. In the past, people treated illnesses in different ways. They used plants and animal parts. Today, modern medicine use the latest technology. Doctors find the reasons of the illnesses and treat them. Modern medicine has miracles. X- rays, lazers, test tube babies, MRs (magnetic resonance), CTs (computer tomography) are the miracles of modern medicine. If you want to be a doctor, you must study medicine in the Faculty of Medicine.
  Medicine has another meaning. Doctors give medicine when people are ill. They use medicines to treat illnesses. There are different kinds of medicines. Tablets, capsules, pills, syrups, creams and sprays are some of the medicines. People must follow doctors' advice when they use medicines.
 2. ops41

  ops41 Üye

  Katılım:
  19 Şubat 2010
  Mesajlar:
  6
  Beğenileri:
  9
  Ödül Puanları:
  0
  Tıp hastalıklar ve yaralanmalar tedavi bilimidir. Çok yaşamımız için çok önemlidir. Geçmişte, insanların farklı şekillerde hastalıkların tedavisi. Bu bitki ve hayvan parçaları kullanılır. Bugün, modern tıbbın en son teknolojiyi kullanıyoruz. Doktorlar hastalıkların nedenleri bulmak ve onları tedavi. Modern tıp mucizeler vardır. X-ışınları, lazers, tüp bebek, Bayan (rezonans manyetik), KTS (bilgisayar tomografisi) modern tıbbın mucizesi vardır. Eğer doktor olmak istiyorsanız, Tıp Fakültesi'nde tıp okumak gerekir.
  Tıp bir anlamı vardır. Doktorlar insanlar hasta ilaç verin. Bu hastalıkların tedavisi için ilaç kullanırlar. Orada ilaçların farklı türü vardır. Tablet, kapsül, hap, şurup, krem ve spreyler bazı ilaçlar bulunmaktadır. onlar ilaçları kullanırken insanlar doktor tavsiye izlemeniz gerekir.
 3. alfonzo67

  alfonzo67 Üye

  Katılım:
  24 Mart 2010
  Mesajlar:
  33
  Beğenileri:
  167
  Ödül Puanları:
  0
  Tıp hastalıklar ve yaralanmalar tedavi bilimidir.Yaşamımız için çok önemlidir. Geçmişte, insanların farklı şekillerde hastalıkların tedavisi için tıp kullanılırdı ve bitki ve hayvan parçaları kullanılırdı. Bugün, modern tıbbın en son teknolojiyi kullanıyoruz. Doktorlar hastalıkların nedenleri bulmak ve onları tedavi etmek için çalışıyorlar. Modern tıpda mucizeler vardır. X-ışınları(rezonans manyetik), lazerler, tüp bebek, Bayan, KTS (bilgisayar tomografisi) modern tıbbın mucizelerindendir. Eğer doktor olmak istiyorsanız, Tıp Fakültesi'nde tıp okumak gerekir.
  Tıpın bir anlamı vardır. Doktorlar insanlar hasta olunca ilaç verir. Bu ilaçlar hastalıkların tedavisi için kullanılırlar.İlaçların farklı çeşitleri vardır. Tablet, kapsül, hap, şurup, krem ve spreyler gibi bazı ilaç türleri bulunmaktadır.Doktor tavsiyesi olan ilaçları kullanmalıyız.
  AAHME bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş