Twitterda ki Burç Yorumcuları «

Konu 'Astroloji' bölümünde kitapkurdu tarafından paylaşıldı.

1. kitapkurdu

kitapkurdu İnsanlar kıyıcıydılar, kitaplara kaçtım. Özel Üye

Beğenileri:
    1.586
    Ödül Puanları:
    113

BurçMania
    Balık; insanları hakknda kesin olan tek şey,değşkenlklerdr.Kendilerni hep bir maskenn arkasna gizleyip toplumn hoşuna giden her role girerlr.

Kova; kovanın insanlığın nasıl olması gerektiği hususunda muazzam fikirleri vardır. İdealleri gerçekten çok büyüktür.

Oğlak; her şeyi çok fazla ciddiye alır.Sözlerini vaktinde yerine getren ve güvenileblecek biridr.İdealleri gerçeklik, değerler, doğallıktır.

Yay; hayatı kimsenin sevmediği kadar sever ve gayretle ona kendi damgasını vurmaya çalışır.

Akrep; insanlarıyla kolay kolay birlikte yaşanmaz, özellikle evlilikte. Buna rağmen onlarda güçlü, güvenilir, gerçekçi bir kişilik vardır.

Terazi insanları içlerinde derin bir çelişki yaşarlar. Çevrelerinden çok şey beklerler, hatta sadece yakın çevrelerinden de değil.

Başaklar, büyük iddialar ve gerçekler arasndaki çelişkiyi hemen fark ederler. Bu yüzden gerçektn sakin ve keyifli olduğu anlar çok nadirdir.

Aslan,kişiliğnde,yaşam gücünü,yiğitliği ve asaleti temsil eder.Yürüyüşü, canlı hareketleri, sıcaklığı, sağlam ve sakin görünüşü ile tanınır.

Yengeç, genelde her şeyi beslemek, büyütmek ve korumak isteyen en insancıl burç olarak tanınır.

İkizler, kadınını veya erkeğini, risk rüzgârları esen, gizemli ve yeniliklerin yaşanabildiği her yerde bulabilirsiniz.

Boğa insanı, mantğndan çok duyguları tarafndan yönetlir.Başarıları, sadece kendnzi duygusal olarak bağlı hissettğnzde kazanırsnız.

Koç: insanı anlık tepkiler gösterir, bütün cesareti, enerji ve yaratıcılığı anlık bir meydan okumadır.

En kıskanç burçlar: Yengeç ve Akrep
    En havalı burçlar: Balık ve Yay
    En gizemli burçlar: Başak ve Terazi
    En dikkatli burçlar: Kova ve Boğa
    En güvenilir burçlar: Koç ve Oğlak
    En iyi müzisyen burçlar: Başak ve Terazi
  2. kitapkurdu

Beğenileri:
    1.586
    Ödül Puanları:
    113
    Huysuz Ayı.

Aslan: Bir Aslan kimseye gururundan fazla değer vermez.

Başak: Bir Başakla mutluluğun yolu onu adam gibi sevmekten geçer.

Akrep: Bir Akrep için mutluluğun yolu "Yapamazsın" denilen şeyi yapmaktan geçer.

Yengeç: Yengeç için mutluluğun yolu Yüreğine koyduğu insanın hep yanında olmaktan geçer.

İkizler: İkizler için mutluluğun yolu sevdiği insanın sevgisine değer olduğunu bilmekten geçer.

Koç: Bir Koç için mutluluğun yolu inat ettiği bir şeyi başarmaktan geçer.

Balık: Bir Balık için mutluluğun yolu sevdiği insanın kokusunu hep yanında hissetmekten geçer.

Boğa: Bir Boğa için mutluluğun yolu çoktur ama Bu Dünyada bir Boğayı mutlu edebilecek zeka kapasitesinde insan pek Yoktur.

Oğlak: Bir Oğlak için mutluluğun yolu Kendisi gibi olmaktan ve kimseye benzememekten geçer.

Kova: mutluluğun yolu bir Kovanın tam üstünden geçer ve onunla sonsuza dek devam eder.

Yay: Bir Yay için mutluluğun yolu Televizyonun karşısındaki üçlü koltuk ve bir kavanoz Nutelladan geçer.

Terazi: Bir Teraziyle mutluluğun yolu Onu kıskandırmamaktan, özel olduğunu kimseye bakmayarak ispatlamaktan geçer.
    Breaken bunu beğendi.
  3. kitapkurdu

Beğenileri:
    1.586
    Ödül Puanları:
    113
    Psikopat Burçlar
    AstropatBurc
    #EnKralBurc BALIK çok iyi niyetlidir. Sevdi mi tüm kalbiyle sever.

#EnKralBurc KOVA çok insancıl, arkadaş canlısıdır.

#EnKralBurc OĞLAK çok güvenilirdir. Evinin anahtarını teslim et, o derece. E daha nolsun?

#EnKralBurc YAY her zaman dostlarının yanındadır. Akıl alan değil, hep veren taraftır. O yüzden hep şişkindir kuzumun beyni.

#EnKralBurc AKREP sevdi mi tam sever, kimselerle de paylaşamaz.

#EnKralBurc TERAZİ her ortama uyum sağlar. Onunla ilk tanıştığınızda bile yıllardır arkadaşmışsınız gibi hissedersiniz.

#EnKralBurc BAŞAK anaçlığıyla sevdiklerini hep korur kollar. Siz de onu hep sevin, koruyun.

#EnKralBurc tabii ki ASLANdır. Boşuna soyluların burcu dememişler. Dobralığı ve iyi niyetiyle bağrınıza basacağınız insanlardandır.

#EnKralBurc YENGEÇ en iyi anne, baba, eş, dost, sevgili, arkadaş onlardan çıkar. Sevin, koruyun yengeçleri.

#EnKralBurc İKİZLER eğlencenin de en hasını yaşatır. Uyumluluğu ve neşesiyle candır.

#EnKralBurc BOĞA güçlü ve sağlam karakteriyle, sadakatiyle adamın dibidir.

#EnKralBurc KOÇ keskin zekaları, liderlikleri ve sıcakkanlılıklarıyla her zaman insanları çekerler.

Bana "Seni Seviyorum" deme "Gel kaçır beni, bana hissettir." diyen çılgın burçlar; KOVA, TERAZİ, BAŞAK, BALIK

"Bir kadın; ”Onu kimse benim kadar sevemeyecek.” diyorsa, ona inanın." Özellikle, AKREP, ASLAN, YENGEÇ burçlarına inanın...
  4. kitapkurdu

Beğenileri:
    1.586
    Ödül Puanları:
    113
    Astrolizm
    Uzun uzun sevmek için bir BALIK 'ı seçeceksin.

Farklı bir şey yaşamak için AKREP

Hayatına anlam katmak için iKiZLER ve TERAZi

İçeceksen YAY ve ASLAN 'ı yanına alacaksın!

Kavgaya gideceksen BAŞAK ve BOĞA

Derdini anlatacaksan tercihin KOVA ve OĞLAK

Seveceksen YENGEÇ ve KOÇ 'u
  5. Gamze**

Gamze** Forumdan Uzaklaştırıldı

Beğenileri:
    1.527
    Ödül Puanları:
    0

Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...

Koç: insanı anlık tepkiler gösterir, bütün cesareti, enerji ve yaratıcılığı anlık bir meydan okumadır.

En güvenilir burçlar: Koç ve Oğlak
    Genişletmek için tıkla...

Doğru şeylerr :)

Sayfayı Paylaş