Ufak bir paragraf Türkçeye çevrilecek..!

Konu 'İngilizce 8. Sınıf' bölümünde redk!D tarafından paylaşıldı.

1. redk!D

redk!D Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0

pasifik yayınları sayfa 16 20. bölümdeki paragraf Türkçeye çevrilecek. Kitap elinize yoksa paragrafı buraya yazabilirim.Bi yardım lütfen minnettar olurum.
  2. Desert Rain.*

Desert Rain.* Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    2.918
    Ödül Puanları:
    0
    paragrafı verirsen yardım etmeye çalışırım..
  3. redk!D

redk!D Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Are there different kind of learners? Yes! We all have different learning styles. Our brain has two sides and these two sides have different roles.They control and help our learning.Some people are left brain learners and some people are right brain learners just like left or right handed people.

bu bi kısmı kalanını yazıyorum şimdi.
  4. tafo1907

tafo1907 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Portalda Kıtap harıcı soru sormak ve ıstemek yasaktır !
  5. redk!D

redk!D Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Left brain learners study the details first,and then they study the whole subject.They are good at using the language,categorizing and solving mathematical problems.However,right brain learners prefer to learn the general subject first,and then go to the details.They like music and they learn easily if they hear something.They want to see,smell and taste the things.
  6. redk!D

redk!D Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0

Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...

Portalda Kıtap harıcı soru sormak ve ıstemek yasaktır !
    Genişletmek için tıkla...
    Kardeşim yukarıyı okumadın galiba kitaptan bir paragraf fakat kitap yoksa paragrafı yazıyım dedim.
  • avel

avel Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Sayfa 30-31 yapan varmi yha
  • Moderatör Yasemin

Moderatör Yasemin Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    1.341
    Ödül Puanları:
    113
    Öğrencilerden farklı mısınız? Evet! Hepimizin farklı öğrenme stilleri vardır. BeynimizİN, iki tarafı vardır ve bu iki tarafın farklı işler .Onlar kontrolü bir şekilde öğretir . .Bazı insanların beyni soldan yardım alır ve bazı insanların beyni sağ taraftan öğrenirse sağ elini kullanan insanların sağdır. Sol beyin öğrenenler ilk detayları çalışma ve sonra da dil, kategorize kullanarak ve matematiksel problemleri kolayca çözer .Hepsini çözmede iyi , başarılıdır .Onlar çalışmada, sağ beyninden öğrenenler ilk önce genel bir konuyu öğrenmeyi tercih eder ve ardından ayrıntıları çalışır . Onlar müzik gibi bazı şeylerle öğrenirler .Onlar görerek, koku ve bazı şeylerim tadı alırsa kolay öğrenirler.

BİR TEŞEKKÜR YETER. EMEĞE SAYGI :)
  • Desert Rain.*

Desert Rain.* Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    2.918
    Ödül Puanları:
    0

Are there different kind of learners? Yes! We all have different learning styles. Our brain has two sides and these two sides have different roles.They control and help our learning.Some people are left brain learners and some people are right brain learners just like left or right handed people.

bu bi kısmı kalanını yazıyorum şimdi.

Öğrencilerden farklı mısınız ? Evet! Hepimiz farklı öğrenme stilleri vardır. Beynimiz iki tarafı vardır ve bu iki tarafın farklı rollere sahiptir. Bu kontrol ve öğrenme yardım. Bazı insanlar, beynin öğrenenler sol ve bazı insanlar, sadece sol veya sağ elini kullanan insanlar gibi sağ beyin öğrenenler vardır.

Left brain learners study the details first,and then they study the whole subject.They are good at using the language,categorizing and solving mathematical problems.However,right brain learners prefer to learn the general subject first,and then go to the details.They like music and they learn easily if they hear something.They want to see,smell and taste the things.

Sol beyin öğrenenler ilk detayları çalışma ve sonra da bu konuyu incelemek. Bunlar dil, kategorize kullanarak ve matematiksel problemleri çözme iyi. Ancak sağ beyin öğrenenler ilk genel bir konuyu öğrenmek için tercih ve ardından ayrıntılar gidin. Onlar müzik gibi bir şey duymak kolay öğrenirler. Onlar şeyler, koku ve tat istiyorum.
  • Sayfayı Paylaş