Umutsuz aşk (yaşanmıştır)

Konu 'Alıntı Yazılar' bölümünde P!NqUeEn <3 <3 tarafından paylaşıldı.

1. P!NqUeEn <3 <3

P!NqUeEn <3 <3 Üye

Beğenileri:
    168
    Ödül Puanları:
    0

her şey kızın sınıfa yeni gelen genci görmesiyle başlar.kız aslında ilk başlarda gence karşı birşey hissetmez.ama zaman geçtikçe kız genci tanıdıkça,onu daha çok gördükçe birden duyguları değişir. bu geçen süre içinde kız ve genç çok sıkı dost olmuşlardır.bu durum kızın işini biraz daha zorlaştırır.çünkü eğer aşkını söyleyecek ve reddedilecek olursa dostluğu bozulabilir.kızda bunu hiç mi hiç istemez.kız sürekli söylemeye cesaret eder ama son anda vazgeçer.böylece tam 1,5 sene geçirirler.kızın artık dayanma güzü kalmamıştır.ne pahasına olursa olsun söyliycektir.ilk olarak arkadaşlarına açılır.arkadaşalarıda kızın durumunu görerek ona destek olurlar.ve sonunda kız bir gün gencin yanına gider.o gün tamda sevgililer günüdür.kız genç için yaptırdığı hediyeyi verir ve onu deliler gibi sevdiğini söyler ama genç kızın korktuğu başına gelir.genç,kızın bu davranışına olumlu yaklaşmaz.tabi kızın dünyaları başına yıkılır ama elden ne gelir.olan olmuştu bir kere.kız ağlar ağlar ağlar ama acısı bir türlü geçmez.intiharlara kalkışır ama yapamaz.sonra genç bir dahaki sene başka bir okula gider.ve kız genci artık tamamen göremez.tabi bu durum kızı oldukça etkiler.kız ölümcül bir hastalığa yakalanır.çok az bir vakti kalmıştır.son dileği ise genci son bir kez görmektir.bunu arkadaşlarına söyler ve arkadaşalrı gence haber verir.genç kızın yanına gelir.kız gözlerini açtığında karşısında genci görünce çok mutlu olur.ve ona sadece şu nu söyler:SENİ SEVİYORUM.işte bu sözlerden sonra kız hayata gözlerini yumar.genç,kızın ardından çok üzülür ve elini tutarak BENDE SENİ SEVİYORUM.daha önce söylemediğim için çok özür dilerim bende seni seviyorum aşkım.
  2. Rüzgar

Rüzgar Moderatör Yönetici Moderatör

Beğenileri:
    875
    Ödül Puanları:
    113
    Öncelikle sen yazdıysan ,

Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...

-> buraya açman gerekirdi .. :)

----------------------------------

Şaşırtıcı bi sonuç bekliyordum açıkcası ama klasik bir sonla bitmiş ... xS
  3. P!NqUeEn <3 <3

P!NqUeEn <3 <3 Üye

Beğenileri:
    168
    Ödül Puanları:
    0
    ben yazmadım alıntı yaptım
  4. Rüzgar

Rüzgar Moderatör Yönetici Moderatör

Beğenileri:
    875
    Ödül Puanları:
    113
    :)
    ``umarım hikayemi beğenirsiniz.yorumlarınızı bekliyorum. ``

yazınca, öyle gibi geldi... :)

Her neyse...
    Sağol .. :)
  • P!NqUeEn <3 <3

P!NqUeEn <3 <3 Üye

Beğenileri:
    168
    Ödül Puanları:
    0

Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...

:)
    ``umarım hikayemi beğenirsiniz.yorumlarınızı bekliyorum. ``

yazınca, öyle gibi geldi... :)

Her neyse...
    Sağol .. :)
    Genişletmek için tıkla...
    ya farketmedim kopyalarken neyse düzelttim
  • Sayfayı Paylaş