Unit 12: Sayfa 126 Metinin Çevirisi...

Konu 'İngilizce 8. Sınıf' bölümünde GonCca tarafından paylaşıldı.

1. GonCca

GonCca Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0

Example:Örneğin

Dr Cohl : Sen bana senin güçlü yönlerini söyleyebilir misin? Yani, sizin olumlu yönleriniz nelerdir?

Sue : İlk olarak ben insanları anlamakta çok iyiyim ve herhangi birisinin kalbini kırmamaya çalışırım.O zaman ben güvenilirim.Ben her zaman, benim arkadaşlarımı dinlerim, ve ben, sonsuza dek onların sırlarını tutabilirim.

Dr Cohl : Anladım.Sen neyde iyisin ?

Sue : Ben çizimde iyiyim.Gördüğüm herşeyi çizebilirim.

Dr Cohl : Sen, utangaç ve hassas mısın?

Sue : Ben utangaç olduğumu düşünüyorum, çünkü bir grup insanla konuşmak zorunda olduğum zaman sinirli oluyorum ve ayrıca biraz hassasım.

Dr Cohl : Bu yüzden, sen kolayca düş kırıklığına uğrarsın ve biri hoşlanmadığın bir şey yaptığı zaman ağlarsın.

Sue : Evet. Ayrıca ben sayılarda çok kötüyüm.Ben genellikle, benim matematik sınavlarımdan kötü izleri alırım.

Dr Cohl : Anladım.Herkesin zayıf güçleri vardır unutmayın.Kuvvetlerine enerjini koy. Eğer sen bir grupla konuşma tekniklerini öğrenirsen sen daha az sinirlenebilirsin. Ayrıca, sayılar ile pratik yapmaya ihtiyacın var. Sen sayı bulmacalarını denemelisin ve eğlenceli pratik matematik problemlerini çözmelisin.

Sue : Tamam. Teşekkür Ederim, Dr Cohl.

Teşekkür Butonuna Basn bide Yorum Yeter ;)
    ogzhnmrt ve sdanr bunu beğendi.
  2. aksaraylı merve

aksaraylı merve Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    çok saolun çok işime yaradı:))))
  3. GonCca

GonCca Üye

Beğenileri:
    9