Ünlülerin ağzından etütodası.com buyrun :)))

Konu 'Fıkra-Komik Yazılar' bölümünde eva_girl tarafından paylaşıldı.

1. eva_girl

eva_girl Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0

Bülent Ersoy
    Efenimm yüce Allah-ü tealaanın bana bahşettiği şu nacizane can-ım ile boş zamanlarımda
    internet diye tabiiir edilen alanda bilgi paylaşımlarının yapıldığı çok muhterem etütodası.com ailesine
    bendenizde katılmış bulunmaktayım bu paylaşımları yapanları tevazu ve telafile tebrik eder
    zat-i muhterem etütodası.com ailesine başarılarını ve saadetlerini dilemeyi borç bilirim efenim
    gerçekteen çoooook başarılııı
    Beyaz Hoca
    Efendiiim etütodası.com'a girmek caizzdir oradaaa efendime söliyeyim gezinmek paylaşım yapmak
    sevaptır bildiğin bir şeyi başkası ile paylaşan insanların mekan-ı cennettir ne demiş Hz. Ömer ? Bana bir
    harf öğretenin 40 yıl kölesi olurum.. Bende etütodası.com girdikten sonra çok şey öğrendim..İslam bölümünü iyi inceleyiniz etütodası.com herşeyde 1 numaradır..
    Banu Alkan
    Murat günlerdir aramadı beni.Ona çok dargınım.Geçirdğimiz onca andan sonra temiz duygularımla oynadı.Neresi olduğu sizi ilgilendirmez. önceden çok takılırdım ama artık onunla konuşmadığımız için girmiyorum etütodası.com...
    Sagopa Kajmer
    İstisnalar etütodası.com'u Bozmaz
    Bu depresif_ bu diyarda fazla tozmaz
    Sen kaşındın postumu attım
    etütodası.com mu benmi bedbahtım
    Sallansada Yıkılmaz Tahtım
    Konularımı kendim yazdım.
    İstisnalar etütodası.com'u bozmaz
    Kısa post moderatörde telaş yapmaz
    Konusu uzun alemin sayfalar tenha
    Alakasız mesajların silinir anla
    Ben sagopa kajmer, forumdan ne haber? Hey bateri uyuma ritmi ver ,ritmi ver..!!
    Angelina Jolie
    etütodası.com'u BRAD Le birlikte çok seviyoruz...
    çocuklarımızıda alıştırıyoruz..
    Hatta erkek çocuğum olursa ismini etütodası.com koymayı düşünüyorum sizi seviyoruz forum kolikler
    Sinan Özen
    Vay vicdansızlar vay allahtan korkmazlar beni banlamışlar
    (BanLanan Üye)
    Reha Muhtar
    Burdan bütün etütodası.com sevgi ve saygılarımı gönderiyorum her nerede yaşıyor ve yaşatılıyorsanız..
    Necati Şaşmaz(Polat Alemdar)
    etütodası.com da kendini aLemdar diye tanitan birinin ortalıkta gezdigi ihbarını alınca uye oldum..Neyseki mematinin arastırması sonunda bu kişinin soyadının alemdar oldugunu ögrendik. Bizde etütodası.com forumcuyuz sirtimizdan vurmaya calısanlardan fırsat buldukca foruma katılıyorum.
    Murro(Kurtlar Vadisi Başkanı)
    Lanet olsun içimdeki bu etütodası.com sevgisine..
    Saadettin Teksoy
    Ben Saadettin Teksoy Bundan sonra bende sizlerleyim etütodası.com da sirlarla karismis konulari gun isigina cikartacagim Sakin etütodası.com dan ayrilmayin...
    Erman Hoca
    Artik bende bundan sonra etütodası.com spor bolumlerinde yayin yapacagim.Uğurcuğum şu son açılan konuyu geri al ,geri al bak iste orda konu basligina faul yapilmis ama admin arkadasimiz görmemis.
    Emrah'aa sohbet forumu sormadan o bize sığındı :)
    Bak Gülcan burasi etütodası.com artik burda emniyette olacaz annemi de alip getirecem buraya mutlu olacaz goreceksin aglama artik Gulcan.. etütodası.com var artik bize sahip cikacaklar..
    kamile bunu beğendi.
  2. eva_girl

eva_girl Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    hiç kimse beğenmedi sanırım :S
  3. ∂iαвiαη~lρ

∂iαвiαη~lρ Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    726
    Ödül Puanları:
    113
    nerden buldun bunu:D
  4. eva_girl

eva_girl Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    ben bulurum :))
  5. ~Dryad

~Dryad Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    512
    Ödül Puanları:
    36
    hayır canım ben çok beğendim :) farklı ve güzel olmuş .. çok güzel paylaşım ;)
  6. Hera.

Hera. Kuşlara takılıp gidiyor aklım. Yönetici Moderatör

Beğenileri:
    806
    Ödül Puanları:
    113
    Yer:
    Eskişehir.
    :D sen mi yazdın yoksa :D çok güzel.
  7. eva_girl

eva_girl Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    yok ben yazmadım keşke öyle birşey olsa ama başka sitenin çevirisini yaptım :) beğendiğinize sevindim
  8. cancan1024

cancan1024 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    9
    Erman Hoca
    Artik bende bundan sonra etütodası.com spor bolumlerinde yayin yapacagim.Uğurcuğum şu son açılan konuyu geri al ,geri al bak iste orda konu basligina faul yapilmis ama admin arkadasimiz görmemis.
    Emrah'aa sohbet forumu sormadan o bize sığındı
    Bak Gülcan burasi etütodası.com artik burda emniyette olacaz annemi de alip getirecem buraya mutlu olacaz goreceksin aglama artik Gulcan.. etütodası.com var artik bize sahip cikacaklar..

bayıldım ikisinede süpperrr:D:D:D
  9. kamile

kamile Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    1
    canım paylaşım için sağol :)
  10. Persephone

Persephone Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    492
    Ödül Puanları:
    83
    aynen Emrah'aa sohbet forumu sormadan o bize sığındı

süpermiş:D

birde bu Reha Muhtar
    Burdan bütün etütodası.com sevgi ve saygılarımı gönderiyorum her nerede yaşıyor ve yaşatılıyorsanız..

Sayfayı Paylaş