uzayda neler oluyor?

Konu 'Fen Bilgisi 7. Sınıf' bölümünde -ÖDEVKOLİK- tarafından paylaşıldı.

1. -ÖDEVKOLİK-

-ÖDEVKOLİK- Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0

UZAY ARAŞTIRMALARI AVANTAJLARI VE DEZAVANTAJLARI NELERDİR?
    UZAY ARAŞTIRMALARI NASIL YAPILIR?
    :confused:
  2. -ÖDEVKOLİK-

-ÖDEVKOLİK- Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Uzay araştırmaları niçin yapılır?(avantajlar, dezavantajlar....)
    Uzay araştırmaları nasıl yapılır?
    Uzay araştırmalarının yapılmasını sağlayan teknolojik ürünler nelerdir ve bu ürünler nasıl kullanılır?
    Teknolojik ürünlerin üretilmesi ve kullanılması için gerekenler teknik donanım nasıl olmalıdır?
    Uzay araştırmalarının maliyeti ne kadardır?Bu maliyetin karşılanması için aktarılan kaynaklar nelerdir ve yeterli midir?
    Uzay araştırmalarının daha da hızlanması için neler yapılmalıdır?Soruların kısa ve anlaşılır caveplarını hazırlayınız.

Arkadaşlar internette her yere baktım ama bunların cevaplarını bulamadım acaba bana yardım edermisiniz?Bunları bulabileceğim bir site varmı acaba...
  3. -ÖDEVKOLİK-

-ÖDEVKOLİK- Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Uzay araştırmaları niçin yapılır?(avantajlar, dezavantajlar....)
    Uzay araştırmaları nasıl yapılır?
    Uzay araştırmalarının yapılmasını sağlayan teknolojik ürünler nelerdir ve bu ürünler nasıl kullanılır?
    Teknolojik ürünlerin üretilmesi ve kullanılması için gerekenler teknik donanım nasıl olmalıdır?
    Uzay araştırmalarının maliyeti ne kadardır?Bu maliyetin karşılanması için aktarılan kaynaklar nelerdir ve yeterli midir?
    Uzay araştırmalarının daha da hızlanması için neler yapılmalıdır?Soruların kısa ve anlaşılır caveplarını hazırlayınız.

Arkadaşlar internette her yere baktım ama bunların cevaplarını bulamadım acaba bana yardım edermisiniz?Bunları bulabileceğim bir site varmı acaba...
  4. -ÖDEVKOLİK-

-ÖDEVKOLİK- Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    ya bu ne biçim site sorularım neden cevap vermiyorsunuz?üylikten çıkacağım ya offf :(

Sayfayı Paylaş