Verdiğim Metni Çevirir Misiniz ?

Konu 'İngilizce 9. Sınıf' bölümünde ygtucr tarafından paylaşıldı.

 1. ygtucr

  ygtucr Üye

  Katılım:
  20 Ekim 2013
  Mesajlar:
  10
  Beğenileri:
  0
  Ödül Puanları:
  0

  Tea and cakes

  There are four Royal garden parties every year one in Scotland and three at Buckingham Palace in London.About 8,000 people go to each party.The government and many different charties all help to choose the guests.

  The party starts at three o'clock in the afternoon.The guests listen to music (there are two bands) and walk around the beatiful gardens.They drink tea or coffe and eat sandwiches and cakes.They can't take photos or use mobile phones.

  At four o'clock,the Queen and her husband,the Duke of Edinburgh,join the party.Other members of the Royal Family - like Prince Charles,Prince William and Princess Anne - don't go to every garden party,but they go to one
  or two a year.It's a chance for the Royal Family to meet and talk to the public.The partt finishes at six o'clock.
 2. !!emine!!

  !!emine!! Üye

  Katılım:
  20 Ağustos 2010
  Mesajlar:
  532
  Beğenileri:
  629
  Ödül Puanları:
  94
  Yer:
  Istanbul
  Cay ve pastalar/kekler
  Her yil Iskocya'da yilda bir kez; Londra'daki Buckingham Sarayi'nda ise 3 yilda bir 4 kralliga ait bahce partileri yapilir.Yaklasik 8000 kisi partiye katilir.Hukumet ve bircok cizelgeler ziyaretcilere secmek icin yardim eder.
  Parti ogleden sonra saat 3 te baslar.Ziyaretciler muzik dinler (2 muzik grubu vardir) veya bahcenin etrafinda dolasirlar.Cay veya kahve icerler; sandvic, pasta yerler.Fotograf cekemezler veya telefonlarini kullanamazlar.
  Saat 4'te kralice ve esi, Edinburgh dükü, partiye katilirlar.Kraliyet ailesinin diger uyeleri - Prens Charles, Prens William ve Prenses Anne - her partiye gitmezler.Ama yilda bir veya iki kez giderler.Bu kraliyet ailesinin halk ile bulusup konusabilmesi icin bir sanstir.Parti 6'da biter.
 3. Gökçe11

  Gökçe11 Üye

  Katılım:
  16 Kasım 2014
  Mesajlar:
  2
  Beğenileri:
  0
  Ödül Puanları:
  2
  Çay ve kek

  İskoçya'da bir tane ve Buckingham Sarayı'nda üç London.About 8.000 kişi gitmek her partiye her yıl dört Kraliyet Bahçe parti vardır.Hükümet ve tüm misafirler seçmesine yardımcı birçok farklı charties.

  Parti, öğleden sonra saat 3'te başlıyor.Misafir (iki grup vardır) müzik dinlemek ve güzel bahçeler yürüyün.Çay veya kahve içmek ve sandviç ve kek yiyin.Onlar fotoğraf çekmek ya da cep telefonları kullanın.

  Saat 4'te, Kraliçe ve eşi Edinburgh Dükü partiye katıl.Prens Charles, Prens William ve Prenses Anne - gibi - Kraliyet ailesinin diğer üyeleri her Bahçe partisine gitmek değil, ama onlar gitmek
  ya da iki yıl.Kraliyet ailesini karşılamak ve kamu konuşmak için bir şanstır.Partt saat altıda bitiyor.

Sayfayı Paylaş