Windows 8 Kurulumu Türkçe Anlatım - Resimli

Konu 'İşletim Sistemleri' bölümünde Moderatör Barış tarafından paylaşıldı.

 1. Moderatör Barış

  Moderatör Barış Süper Moderatör Yönetici Süper Moderatör

  Katılım:
  7 Eylül 2011
  Mesajlar:
  2.587
  Beğenileri:
  1.459
  Ödül Puanları:
  113

  Windows 8 Kurulumu, Windows 7'den farklı başlamıyor...

  Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...  Windows 8: Dil ve Klavye Seçimi

  Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...  ...ve kurulum başlıyor.

  Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...  İlk defa sanal klavyeyi daha kurulumda kullanmaya başlıyoruz. Windows 8'in tabletlerde çalışacağını gözönüne aldığımızda ilk adım..

  Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...  Dosyalar yüklenecek, kurulumun en uzun aşaması burası gibi... Ardından yeniden başlatıp asıl ayarlarımızı yapacağımız bölüme geliyoruz.

  Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...  Windows 8 çalışabilmesi için bilgisayarınızı tanımaya bu adımda, tekrar başlatmanın ardından başlıyor...

  Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...  İşte sistemimizi kişiselleştirme başlıyor. Varsayılan arkaplan renginiz ve bilgisayarınızı adını girebilirsiniz.

  Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...  Sisteminiz için ayarlarınızı burada ister otomatik, ister elle yapılandırabilirsiniz. Bizler elle yapılandıracağız.

  Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...  Windows güncellemeleri ve sadece IE'de değil, tüm tarayıcıları etkileyecek güvenlik filtresi SmartFilter'ı açma seçenekleri

  Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...  Varsayılan olarak kapalı gelen bildirimler

  Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...  Uygulamaların hangi bilgilerinize ulaşabileceği veya kullanabileceği. Zaten bunların bir çoğuna Facebook'tan alışığız.

  Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...  İşte asıl değişiklik buradan başlıyor. Windows 8 sisteminize Windows Live hesabınızla oturum açabilirsiniz veya internet hesap olmadan yerel bilgisayarınızda hesap oluşturabilirsiniz. İnternet hesabının avantajı herhangi bir Windows 8 üzerinde veya sisteminizi tekrar kurduğunuzda tüm hesaplarınız, resimleriniz, uygulamalarınız ve uygulama ayarlarınızı otomatik olarak geri yükleyebileceksiniz.

  Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...
  Not: Resim uploadları bana aittir, gerisi trsecten alıntıdır..

Sayfayı Paylaş