windows Hataları 2

Konu 'Fıkra-Komik Yazılar' bölümünde *ocean* tarafından paylaşıldı.

1. *ocean*

*ocean* Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    1

!Windows şuanda yerinde değil.Sinyal sesinden sonra isyan edebilirsiniz
    !Oğlum bak yasak siteye giriyosun sölim mi lan babana gene Knight Online'ye giriyo bu çocuk diye ha?
    !Durr sen girme az siteye ben bakim güzelse sana dınnn derim
    !TTNET Adsl'yi kesti.Nerdesin be oğlum haciz gelcek valla ha
    !Oooo abi genemi Tuborg ya.Hayır diyorum devrelere zarar veriyo Tuborg alma.Ama sen illaki ekonomi diyosun yaw.Neyse hadi getirde bi hüp alim
    !Oğlum bak annen ders çalışıyo biliyo şimdi bi müzik açıyımda çaksınmı ha durumu?
    !Hooops biri sana küfürlü ileti yazdı msn den.Okuycam diyosan nüfüs cüzdanı fotokopisini getir.Okumıycam diyosan sen bilirsin.
    !Olm genemi Fifa ya.Bıktım ha açmıyom artık.Yok Fifa sana.Birazda Counter neyin oyna.Böyle monoton hayat çekilmezki yaaa
    !LANNN kalk Selami işe geç kaldın.Ben dedim sana kapat beni biraz erken uyu diye ama takan mı var.Şşşştt Selooo
    !UYARI:Canım sıkıldı be Selo bi el tavla atsakmı bea
    !Oğlum Selo genemi kız aldın eve.Ohh babanlarda evde yok.Neyse ışığı açta bende göriyim fıstığı
    !Aradığın sayfayı Google bile bulamadı oğlum.Ben nerden buliyim 118 miyim ben ya
    !Bak sesi gene çok açtın gelicek ev sahibi gene
    !Selo bu spamlı maili açamazkii!Selo bu maili açamazki
    !Selo oğlum kes ortayı bak beni dinle hem rakibi ben oynatıyom ha kıymetimi bil.
    !Aga kaç kere dedim söndürme şu sigarayı klavyede bea
    !Selamiii virüs girdi bana oğlum.Vallahada girdi ha.Çabuk lan acile götür beni.Öhhhö ölüyom çabukkk!
    !Ooooo nerdeydin be oğlum devrelerim pas tutcaktı yaw.Monitörümüz kapıda yolunu gözlüyoduk.
    !Üzülme be Sebo siz ayrı dünyaların insanıydınız.Bak ben hiç Tv'den ayrıldım diye ağlıyommu

Sayfayı Paylaş