woorkbook 9. ünite acil

Konu 'İngilizce 8. Sınıf' bölümünde Mesu/t tarafından paylaşıldı.

1. Mesu/t

Mesu/t Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0

woorkbook 9. ünite acil
  2. #Turkıshawty.

#Turkıshawty. Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    0
    Sayfa 40
    1.Resim:Jason has run for two hours.
    2.Resim:Mary hasbeen interested in collecting stamps since she has 10 years old.
    3.Resim:Mr. and Mrs. Jackson have moved to this house living there since 1995.
    4.Resim: Dr. Lee has worked Hoppkın's Hospıtal since graduated from the medical school.
    5.Resım:patrıck hasn'nt been to London since in 2008.
    Ve son resim:Coral hasn't had anthing to eat for nine hours.

Sayfa 41:
    Actıvıtıy 2:
    1.He is Mehmet Öz.
    2.Mehmet Öz is one of the most succesful and famous cardıologist.

Actıvıty 3:
    Bunu araştırıp yağıcaksın ama şöyle söylim.
    2. boşluğa nerede yaşadığı 3. boşluğa üniersitesinin adı , 4 ve 5 ve 6 kitaplarının isimleri 7 ailesi 8 evlendiği bayanın ismi 9 kaç çocuğunun olduğunun sayısı yazılacak.

Actıvıty 4:
    Örnek aldığın 2 kişiyi belirle.
    Mesela benım örnek aldığım (idolüm)
    Justin Bıeber. ve Rıhanna diyelım.
    Mehmet Öz yazan yere o sectiğin idollerın ismini yaz.
    Altındakınede mesleğini yaz.Onun alttınada bu işi ne zamandır yaptığını yaz.Onun altındakınede Mezun olduğu okulların isimlerini , onun altındakınide kendın bul. :D :D

Actıvıty 5
    Bu adamın kısa bı hayatını yazıcaksın !SANIRIM!

Sayfa 43.
    activity 6.

1.Mystery
    2.Universe
    3.Bestseller
    4.Childhood
    5.Develop
    6.Amazed
    7.Pursue
    8.Astronomy

1 teşekkür yeterli Mesut'cum. :)
    MeryeM15, sadem*, _sadem_ ve diğer 4 kişi bunu beğendi.
  3. beyzanur'a

beyzanur'a Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Son zamanlarda, ben ve William Henry Gates III, büyük bir bilgisayar programlama şirketinin sahibi hakkında bir belgesel izledim ben onun hikayesiile hayran oldum. Onun bütün hayallerinin erken yaşta gerçeğe yaptı çünkü gerçekten başarılı bir kişi olduğunu düşünüyorum;mutlu bir aile, iyi bir kariyer, şan ve şöhret.
    Gates 28 Ekim 1955 tarihinde doğdu ve iki kız kardeşi ile Seattle büyüdü. 13 yaşında, o bilgisayarlara olan ilgisini keşfetti.
    1973 yılında Gates, Harvard Üniversitesi'ne girdi ve ilk mikrobilgisayar için programlama dili BASIC bir versiyonunu geliştirdi. O, kişisel bilgisayarlar (PC) her ofis masaüstünde ve her evde bulunan değerli bir cihaz olduğuna inanıyordu. Bu yüzden, onun hayallerini takip etmek Harvard çekildi.Onun arkadaşı Paul Allen ile Microsoft kurdu ve kişisel bilgisayarlar içinyazılım geliştirmeye başladı. 1985 yılında Microsoft, Windows 1.0 tanıttı ardından Windows 1995 başlattı. Gates, yaklaşık otuz beş yıl sadece yazılım pazarında olmuştur, ama dünyaca ünlü ürünler üretti ve o para çok büyük bir miktar yaptı. Halen dünyanın en zengin kişidir. The Road Ahead' adlı kitabında tüm uzun bir süre ve insanlar için New York Times' ın en çok satanlar listesinde olmuştur dünyada gelecekte bilgi teknolojiyle ilgili vizyonu hakkında bilgi almak için şans oldu. Gates 1994 yılından bu yana Melinda French Gates ile evli ve onların üç çocuğu ile mutlu bir aile hayatı sürmektedir. bu sayfa 95 in 'BİR TEŞEKKÜR YETER'
    sadem* ve zaza ako bunu beğendi.
  4. sadem*

sadem* Üye

Beğenileri:
    1.139
    Ödül Puanları:
    0
    çok teşekkürler
  5. sadem*

sadem* Üye

Beğenileri:
    1.139