writing

Konu 'İngilizce 11. Sınıf' bölümünde NURİS tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. NURİS

NURİS Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Confused türkçesi şöyle

kitabın adı aşk-ı memnudur.yazarı halit ziya uşaklıgildir.kitap aşk ve romantizm konulu bir romandır.romanda bihter ve behlül arasındaki yasak aşk anlatılır.

kitaptaki olaylar belirli ve düzgün bir sıra izlediği için bende bir heyean uyandırıyor ve kitaba sürükleyicilik kazandırıyor.yabancı kelimelere fazla yer verilmemiştir.kitap dramatik bir aile yapısını gözler önüne sermektedir.

bu kitabı okumanızı kesinlikle tavsiye ederim.heyeanla ve solukla bu kitabı okuyabileceksiniz.sıkıcılıktan uzak gayet sürükleyii bir kitaptır.etkileme gücü gayet yüksektir.

bu wrıtıng 15 puan eğer bana yardımcı olursanız çok sevineceğim şimdiden teşekkürler. sevgilerimle,nuriye :D
  2. mügüş_emoş

mügüş_emoş Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    vallahi yazabilsem canın sağolsun ama o kadar iyi ingilizcem yok malesef kolay gelsin
  3. ecm_bal

ecm_bal Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    372
    Ödül Puanları:
    63
    yapabildiğim kadarını yapıyorum bir dakika
  4. ecm_bal

ecm_bal Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    372
    Ödül Puanları:
    63
    book's name is "aşk-ı memnu".it was written by halit ziya uşaklıgil.the book is a novel about love and romanticism. it explains forbidden love bet**en bihter and behlül.

events are systematic in book.so it makes us exiciting. there is any stranger word in book. the book relates dramatic family.

i think you should read that book. the book is effective.

bazı cümleleri passive olarakta kullnabilirsin. ama işlememişsinizdir diye ben fazla passive kullanmadım.
  5. ahmetme

ahmetme Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    çok acil..

yarına ödevim var 25 puanlık yardımcı olursanız sevinirim..konu teknolojinin yarar ve zararları kısa bi paragraf bulabilirseniz sevinirim..
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş