Yağmur Yağmış Hikaye Yarım KaLmış

Konu 'Alıntı Yazılar' bölümünde Moderatör Gül tarafından paylaşıldı.

1. Moderatör Gül

Moderatör Gül Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    973
    Ödül Puanları:
    0

Severmisiniz HikayeLeri ?YanLış anLaşıLmasın masaL değiL hikaye..Yani gerçekLik payı daha çok..Yani çıkmaca yok kerevetine..Ve hiç gökten üç eLma düştüğünü görmedim..Kabaca bir şakaydı işte..ama yinede isterdimki masaL oLmasada masaL tadında oLsun anLatıLacak hikaye..KasvetLi iç geçirişLer oLmasın içinde..KızamamaLıyım hikayenin bir yerLerinde hikayemin kahramanLarına..En umutsuz anLarda birşeyLer oLuverir..Hani tamda bitti ya herşey bitti dediğiniz esnada birşey oLur..Bir mucize oLur sizin mucizeniz..ParmakLarınızı şıkLatırsınız ve dünya durur..OLmazmı diyorsunuz..Mucize diyorum siz diyorum… Yağmur yağmış şehrin biryerLerine hikaye öyLe başLıyor ..Toprak kokusu duyuLmuyor çünkü heryer asfaLt ..İçLer acısı asfaLt..Karardığı kadar karartıyor hikayeLerimide..Yinede bir umut beLki oLmasada toprak, kokusu sinmiştir yağmur damLaLarına, kokusunu aLıp getiren buLutLara..Boşyere bir şikayetmi dersiniz? anLatamıyorumki içimdeki tedirgin bekLeyişLeri..Ne yağmur yağsın teLaşıdır nede gökkuşağına bekLentidir sarıp sarmaLadığım umutLar..Umut hep oLur hikayeLerde..Sonunu biLe bile hüzün yoLcuLukLarına çıkmak gibi…
    Yağmur yağmış…
    BekLenen hikaye gecikmiş..yine başka bir hikayden aLınmıştır iLhamLar..mevsim kış oLur bir uçak rötar yapar..2 saat gecikirsiniz hikayesini bitirenLere..KaderciLik oynarsınız içinizdeki LabiretLerde..Üç kişinin hikayesini yazarsınız adLarını ”A” ”B” ”C” oLsun dersiniz..Her söyLediğinizde diLiniz tutuşurda ondan…
    HikayeLerini yazanLar okuduLar yarım yamaLak ve gittiLer …
    Tutmasın biriLerini yoLLar..Bazen insan eLi taştan ağır oLur..Bastırmak içindir içindeki acıLarı..Şimdi eLim taştan daha ağır..Koşaradım geçiyorum karanLık asfaLtLarımı.İLk toprak yoLda veriLen moLaya hasret..GüL kokuLu verandaLarda dinLenecek güzeL hikayeLeri özLüyorum..Benim hikayem.
    İçinde rötar yapmış uçak yok..Misafir bekLemiyor bu yürek..
  2. beni_bırakma

beni_bırakma Üye

Beğenileri:
    248
    Ödül Puanları:
    0
    emeğine sağlık birtanem.
  3. Moderatör Gül

Moderatör Gül Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    973
    Ödül Puanları: