yar dediğin ne ki ? yaradır sadece..

Konu 'Sizin Yazınız' bölümünde berna_66 tarafından paylaşıldı.

1. berna_66

berna_66 Üye

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    29

benim tek derdim zamanla.. tekil şahıslarla .. belkide senle..

yazıyorum hergün birşeyler karalıyorum.. bazen bir şiir oluyorsun.. bazen şarkı..bazen öykülerimin başkahramanı..

aşk vuslatt demek derdi şairler..savaş demekmiş acıymış birazda.. ama cok acıymıs canımı d.eli gibi yaktıgında anladım.. düşünüyorum bazen sol yanın hiç sızlıyormu diye ? sanmıyorum !..

vazgectim artık üzülmekten..biraz senden bizden vazgectim..olmayacak birşeydi zaten.. belki bir hayaldin sevgili.. belkide şizofrence yasadıgım birşey.. herneyseydin ama cok güzeldin sevgili.. birgün biri bana d.eli gibi aşık olacaksın dese kahkalarla gülerdim..birgün biri bana sende baglanacaksın dese ben mi der eser gürlerdim..

ama bende insanmışım ..benimde kalbim varmış.. bende severmişim..aşka inanmayan ben bilmeden esiri olmusum..

sen neymişsin be sevgili.. ben senden önce böyle değildim.. daha asiydim daha acımasız vicdansızdım iyilik benim hiç yapmadıgım birşeydi.. sen neymişsin be sevgili .. beni değiştirdin..

gülüşün var ya onu de.li gibi özledim beni bi bebek gibi sevmeni..seni özledim sevgili.. ama kaybediyorsun beni.. sen beni bırakmazsın demiştin hatırlıyormusun evet seni bırakamıyorum sen kusuyorsun kalbinden beni.. gözlerim vazgeciyor senden.. sensizliğe alıstım.. gece hayaletinle uyumayı.. yoksaymaya bosver demeye .. alıştım sevgili sana alıştıgım gibi sensizliğede alıştım.. 4 ay sonra belkide bitenem diyerek geleceksin ama beni bende bulamayacaksın belkide..

biliyorum bunu hiç okumayacaksın belkide.. biliyorum aklında yüreginde sende baska biri var.. ben seninim biliyorsun .. peki ya sen ?

madem baskası var neden? neden hala benimlesin niçin..cokmu safım sanmıyorum.. bilirsin sen beni güçlüyümdür.. en fazla 3 gün aglarım ama gecer gidersin sende..

ey yar ben sana yudum yudum aşkla geldim sen beni buz gibi bir sogukla kovdun.. benden bu kadar yarim hoşçakal..

o1.o2.2o1o..
    esmer_seker bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş