Yardımcı olur musunuz ?

Konu 'İngilizce 9. Sınıf' bölümünde gozde77 tarafından paylaşıldı.

1. gozde77

gozde77 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    7

İngilizceden pek anlamıyorum ve bir çalışma yapmam gerekiyor sabahta akşama kadar yaptıklarımız. Örneğin sabah bu saattle kalkarım, giyinirim, bu saatte kahvaltı ederim, bu saatte okuldan çıkarım gibii bana birisi yardım ve örnek amaçlı kendi hayatına göre saatleriyle beraber plan yazabilir mii ??
  2. MaMiLog

MaMiLog Üye

Beğenileri:
    200
    Ödül Puanları:
    43
    I wake up at 8 a.m every morning. I brush my teeth, wash my face and get dressed. Then I eat breakfast
    after breakfast I go to school. After school I come back home and start doing my homework.
    After I'm done my homework I help out my mother with cooking dinner. I help set the table then we all eat together around 8p.m. After dinner i watch some t.v. with my familly then i go to bed at 9:30pm.

Her sabah 8 de kalkarim. Dislerimi fircalip ve yuzumu yikarim ve ustumu giyerim. Sonrada kavakti yaparim, kavaltidan sonra okula giderim. Okuldan sonra eve donerim ve odevlerimi yapmaya baslarim.
    Odevlerimi bitirdikten sonra annemi aksam yemegi yapmasina yardim ederim. Masanin kurulmasina yardim ederim ve hepimiz hep beraber yemek yeriz aksam 8 civari.
    Aksam yemeginden sonra ailemle biraz tv. izlerim ve sonra yatmaya giderim aksam saat 9 bucukda.

BAZI BÖLÜMLERİ DEĞİŞTİREBİLİRSİN ORALARI SEN AYARLARSIN ARTIK KOLAY GELSİN
    McD0L4R ve gozde77 bunu beğendi.
  3. gozde77

gozde77 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    7
    Çook teşekkür ederim :D
  4. Moderatör Bünyamin

Moderatör Bünyamin Tekirdağ Yönetici Moderatör

Beğenileri:
    365
    Ödül Puanları:
    63
    My Day

As a student, I have a simple life. I get up early from bed and clean my parts of the body and brush my teeth with a brush.Then I have breakfast.

I usually go to school with my good friends. On the way to school I like talking my friends.The classes begin at 10.30 A.M. Our class begins after after the National Anthem is sung.All our subjects like Social Studies, Science, Mathematics etc. In the classes we listen to the teachings of the teachers very carefully.

The school finishes at 4.30 P.M. in the afternoon and I get back home.I put my books and notes in the proper place I wash my hands and face.After eating , I g oto play. I play football,basketball and other games with my friends.

I return home at 6 P.M. and I do my homework.After doing homework, I read for about two and half hour.Because I like reading.
    My dinner at 9.30 pm. After dinner i watch tv and I g oto bed at 10.00 pm

This is all about my daily life as a student.
    gozde77 bunu beğendi.
  5. gozde77

gozde77 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    7
    Çook saolun :DD
  6. Moderatör Bünyamin

Moderatör Bünyamin Tekirdağ Yönetici Moderatör

Beğenileri:
    365