Yatılı okul . (: ?

Konu 'YGS - LYS Destek' bölümünde Meryem_14 tarafından paylaşıldı.

1. Meryem_14

Meryem_14 Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0

Arkadaşlar ben ilk yerleştirmede evimizin yakınında olan anadolu lisesini kazandım :) Ancak uzak bir akrabamız aradı ve oraya bir sosyal bilimler lisesinin açıldığını söyledi.Ve o sosyal bilimler lisesi yatılı . Sosyal bilimler lisesi anadolu liselerinden daha iyi diye düşünüyorum .Fakat yatılı olması beni korkuttu . Uyum sağlamak açısından . Ve henüz orada hiç arkadaşım yok . Yatılı okulu becerebilirmiyim ? Kalan arkadaşlar varsa ortamı ve uyum sağlama açısından nasıl diye bilgi almak istedim . Şimdiden hepinize çok teşekkür ederm :)
  2. GT S3650

GT S3650 Forumdan Uzaklaştırıldı

Beğenileri:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    Sosyal Bilimler daha mı iyi ? Sosyal bilimlerde sayısal bölüm yok. Biliyorsun degil mi?
    Meryem_14 bunu beğendi.
  3. Meryem_14

Meryem_14 Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Evet biliyorum . Hatta osmanlıca filanda görüyorlarmış . Ben sadece şöyle düşünmüştüm .Genel anlamda anadolu liselerine göre daha yüksek puanlarla alıyorlar ve buda demek oluyor ki oradaki en tembel çocuk benim seviyeme dahada yakın oluyor :):):) Benim asıl merak ettiğim uyum sağlama konusu . Bu konuda tereddütlerim var . Yatılı okuyan arkadaşlardan fikir almak istedim .Yinede uyarın için çok teşekkür ederim canım :):)
  4. Meryem_14

Meryem_14 Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Ya canım , şuan itibariyle ben vazgeçtim . Yatılı kalma konusunu gözüm yemiyor :) :) . Zaten sosyal dersinide pek sevmem :D :D En iyisi yakınımızdaki anadolu lisesi. Ona gideyim . Zaten başaracaksam bir kaç puanın , yok taban puanmış . Onun bana etkisi olmazz yinede sana çok teşekkür ediyorum .)
  5. GT S3650

GT S3650 Forumdan Uzaklaştırıldı

Beğenileri:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    Keyfin bilir. Yatılıda kalmadım hiç. Ancak duyduguma göre her ihtiyacını kendin karşılıyormuşsun. Çamaşır vs. En iyisi Anadolu Lisesi. Boşver sen yatılıyı napacaksın. Üniversitede zaten yatılı kalacaksın mecburen. Şimdiden kendini kasmana hiç lüzum yok.
    Başarılar dilerim.
    Meryem_14 bunu beğendi.
  6. Meryem_14

Meryem_14 Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Çok teşekkür ederim canım .Yardımcı olduğun için :) Bncede şimdiden kasmaya lüzüm yok . Hele bi üniversite gelsn bakarız :p :D :)
  7. esrakibar_21

esrakibar_21 Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    ben yatılı değilim ama yatılı kalanlardan biliyorum genellikle aynı odada kalanlar daha iyi oluyorlar sadece ilk 1 ay sıkıntı çekiliyor sonra zaten akıp geöiyor hemşeride bulursan daha sıkı oluyorsun herkes birbirine yardım ediyor arkadaş ortamı iyidir ama sorun kişilik tembelliğe meyilliysen gitme daha beter olursun çalışmazsın muhabbeti çok seviyorsan da gitme bana kalırsa annenin babanın yanında oku üniversitede il dışına çıkarsın

Sayfayı Paylaş