Yeni Ay Film Yorumları

Konu 'Tiyatro & Sinema' bölümünde HypeR tarafından paylaşıldı.

1. HypeR

HypeR Üye

Beğenileri:
    90
    Ödül Puanları:
    0

Sinema salonunun sık olduğu ortamdan hep nefret etmişimdir ama sevdiğim birinin davetimi kırmaması üzerine katlanmak zorunda kalıp filmi izledim.

Eleştirecek birşey bulamadım ben. Çok profesyonelce hazırlanmış bir filmdi. Aksiyonu biraz az buldum. Daha çok aşk konularına yer verilmiş. Bu iyi birşey :) Edward'ın her fırsatta Bella ile öpüşmeside fazla sırıttı gibi. Espirilerin yerinde olduğu bölümlerde vardı.

Film beklentilerimi aksiyon açısından karşılamadı ama profesyonellik-aşk açısından fazlasıyla tatmin edici.

Haliyle 10 üzerinden 10 verelim ;)

Sizlerin yorumlarından sonra cevap vereceğim şeylerde olabilir.

Herkese mutlu günler :)
  2. ~Dryad

~Dryad Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    512
    Ödül Puanları:
    36
    kesinlikle katılıyorum sana.. ben filme aşırı derecede beklentili olarak gittim çünkü fragmanlar falan kaç zaman öncesinden verilmeye başladı sahneler falan hoşuma gitmişti ama filmde çok fazla aksiyon yoktu.. edward la bellanın ağaçlar arasındaki o müthiş koşuşunu saymazsak güzeldi :D

film ve özellikle jacob çok hoş.tu :D

ama sonu çok saçma bitti ..
  3. HypeR

HypeR Üye

Beğenileri:
    90
    Ödül Puanları:
    0
    Jacop'ı aşıyla iyi şişirmişler. Büyüyünce Arnold Sivastanegezer'e benzerse şaşırmayın :D
  4. ecm_bal

ecm_bal Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    372
    Ödül Puanları:
    63
    Açıkçası ben kötü olmasını bekliyordum biraz hani kitabı okuduktan sonra yetersiz olır gibi görüyordum. Ama kesinlikle öyle değil. Daha kaliteli bir film çıkarmışlar :) Bence kesinlikle gidin 1. filmden daha iyi hem aksiyon hem de aşk var :)

Ayrıca bildiğim kadar jacob aşıyla şişmedi kendi yaptı :) tabii kas çalışırken protein vermişlerdir :)
  5. HypeR

HypeR Üye

Beğenileri:
    90
    Ödül Puanları:
    0
    Bir insanın bu kadar kısa sürede şişmesi çok olanaksız. Çocuğun vücudunda oynanmadığını söylemekte yanlış olur bence. 25 yıldır Vücut çalışan birinin vücuduyla farksız duruyor.

Bende öyle sanıyordum birkaç ayda sansasyonel bi vücut yaparım diye ama çalıştığım hoca en az 1 yıl deyince korkmuştum (Katkısız) :D
  6. ecm_bal

ecm_bal Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    372
    Ödül Puanları:
    63
    Hımm peki öyle olsun ama yinede film çok güzeldi :)
  7. deha12

deha12 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...

Bir insanın bu kadar kısa sürede şişmesi çok olanaksız. Çocuğun vücudunda oynanmadığını söylemekte yanlış olur bence. 25 yıldır Vücut çalışan birinin vücuduyla farksız duruyor.

Bende öyle sanıyordum birkaç ayda sansasyonel bi vücut yaparım diye ama çalıştığım hoca en az 1 yıl deyince korkmuştum (Katkısız) :D
    Genişletmek için tıkla...
    gerçekte o kadar kaslı değil birazda kameranın mahareti
  • Moderatör Elif

Moderatör Elif Moderatör Yönetici Moderatör

Beğenileri:
    493
    Ödül Puanları:
    0
    normalde 17 yaşındaymış ama...
  • Yasemen*

Yasemen* Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    826
    Ödül Puanları:
    0
    Film Twilight'a göre güzeldi.
    Kitabı okuduktan sonra senaryo bizi kesmez diye düşünüyordum fakt kitap güzel senaryolaştırılmıştı.
    Beğendim.
    Eklemeler, esprili yerler, heyecanlı kısımlar vardı.
    Zaten sevdiğim için çok sevdim.
  • Quilette_Girl

Quilette_Girl Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    0
    Ah Taylor yaktın beni...

Evet film Twilight'tan çok daha güzeldi. Çünkü Taylor başroldeydi. Ama Edward hayallerinde daha çok ortaya çıkmalıydı az göründü Rob. Kristen her zamanki gibi ağzı bir karış açıktı ama filmde her zaman süper yorumlamış Bella karakterini... Heyecan açısından evet eksikti ama Felix ve Edward'ın kavgası ve KurtAdamlar'ın ontajı süper olmuş... Bede 10 üzerinden 10 veriyorum...
  • Sayfayı Paylaş