yeni müfredat cevapları lazım !!

Konu 'Dil ve Anlatım 11. Sınıf' bölümünde 'daRq. tarafından paylaşıldı.

1. 'daRq.

'daRq. Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0

arkadaşlar 11. sınıf yeni müfredat (ekoyay) kitabının cevapları lazım. öğretmen kitabı henüz çıkmadı mı ? cevap yazarsanız sevinirim.sayfa 46-61 acil lazım. şimdiden teşekkürler..[aranızda yeniyim:)]
  2. BLockeD

BLockeD Üye

Beğenileri:
    119
    Ödül Puanları:
    0
    ya bu öğretmen kitabı dediğin kılavuz yayınlarımı bende sabırsızlıkla beklıyorum ama daha çıkmamış gecen sene sınıfta ornek ogrencıydım o kıtap sayesınde xdddxd
  3. 'daRq.

'daRq. Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    blocked arkadaşım kılavuz değil ekoyay yayınları bizim kitabımız yeni müfredat cevapları yok bende yapamıyorum ödevlerimi evet örnek öğrenciydim bende aynen :D
  4. BLockeD

BLockeD Üye

Beğenileri:
    119
    Ödül Puanları:
    0
    tamam benimkide ekoyay yayınlarıda kitaptaki soruların cevapları olan kitabın yayını kılavuz yayını daha çıkmamış diyorumxd
  5. muro1038

muro1038 Üye

Beğenileri:
    229
    Ödül Puanları:
    44
    Kitaplar daha yeni basıldı. Hemen çıkaramazlar kitabın kılavuzunu ilk önce onay alacaklar sonra inceleyecekler cevaplayacaklar bastracaklar uzun sürer... Örnek öğrenci olma isteyen de :D o kitaba ihtiyacı yok bence internetin var mı var araştır o konuyu oku bilgi edin sorular hakkında biraz bile olsa fikrin, düşüncen olacaktır...
    Bizde de kitap olmadığından kitabı açıp bakamıyoruz :D
    Kitapdaki soruları yazarsanız yardımcı olmaya çalışırız... :)
    Bence bilgiyolu yayıncılık kılavuz yayınlarından daha iyi. Kitabı alacaksanız tavsiye ederim... Çıktığında :D
    'daRq. ve BLockeD bunu beğendi.
  6. BLockeD

BLockeD Üye

Beğenileri:
    119
    Ödül Puanları:
    0
    çıktığında haber verirmisin ya ama heralde edebiyat müfredatı değişmemiş de sadece dil ve anlatım değişmiş kılavuzuda yenı mufredata gore yapıcaklar doğrumu acaba.
  7. 'daRq.

'daRq. Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    tamam peki teşekkürler .. :D
  8. kazım_17_19

kazım_17_19 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    evet cokkk iyi olurrr :330:
  9. muro1038

muro1038 Üye

Beğenileri:
    229
    Ödül Puanları:
    44
    Evet, edebiyat müfredatı değişmedi. Gerçi değişen müfredatlar değil kitaplar, yayınevleri ve içindeki metin ve sorular müfredat yine aynı. Kitapların süresi 5 yıl. Kitap iyi ise Talim ve Terbiye kurulu başkanlığınca 5 yılda bir değiştiriliyor. Ama kitap beğenilmez (okul ve öğretmenler tarafından) sonraki eğitim-öğretim yılında değiştiriliyor. 11. sınıf edebiyat kitabı şu an beşinci baskı yani seneye değişiyor :\ Bu yeni gelen dil anlatım kitabı da işe yaramaz ne bizim öğretmenler ne de internetteki öğretmenler beğenmemiş ilköğretim kitabı gibi çocukca resimler var acayip sorular var merak ediyorum kitabı yazanlar bu sorulara kendileri nasıl cevap veriyorlar :D Anlamadığım başka bir konu ise neden kitapları artık meb hazırlamıyor da özelleştiriyorlar :S Zambak, Ekoyay, Yurdum yayıncılık :D Zambak hariç diğerlerinin adlarını daha önce hiç duymadım, neden acaba :D

Tabii ki yeni müfredeta göre hazırlanacak kitap :)

Herneyse Bilgiyolu Yayıncılık (%100 MEB Ders Kitaplarına, Yapılandırıcı ve Çoklu Zekaya Uygun) Ortaöğretim Türk Edebiyatı Yardımcı Ders Kitabı 11. Sınıf
    almak istiyorsanız fiyatı 14TL. Sitesinden size en yakın bayiyi öğrenebilirsiniz...

Zaten edebiyat kılavuz kitabının büyük bir kısmını yazıcıdan taratıp internete vermiş birileri.
    BLockeD ve 'daRq. bunu beğendi.
  10. BLockeD

BLockeD Üye

Beğenileri:
    119
    Ödül Puanları:
    0
    evet muro hatta ben o yazıcıdan taratıp ınternete verenı sıkayet ettım ve bılgısayarımada ındırdım hangı kafayla artık ama sonra sildimxd.ama bende çok büyük bir haksızlık yapmış.Yaptıklarıda kılavuz yayınlarınınkiydi tanıdım.

Sayfayı Paylaş