## Yepyeni Smsler ##

Konu 'Anlamlı Sözler' bölümünde _ShİtLeMbİq_ tarafından paylaşıldı.

1. _ShİtLeMbİq_

_ShİtLeMbİq_ Forumdan Uzaklaştırıldı

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    0

Bir Türk kızı dışarda sevgilisiyle gezerken kız sorar:
    -Birşey söylermisin kalbimin daha hızlı atması için...
    Erkek cevap verir:
    -Baban arkanda... XD

Elinde bir papatyan vardır ama sen hep bir gülüm olsun istersin... Gülü bulmak için papatyandan vazgeçersin. Gün gelirde gülünü bulamayınca papatyana geri dönmek istersin...Ama bilemezsin ki senin, değerini bilmediğin papatyan artık bir başkasının Gülü olmuştur...!!

Tom Jerryi yakalayana kadar, Slwester Twetyi mideye indirene kadar, Cedric 9 yaşına girene kadar, Pembe Panter mavi olana kadar, Temel Reis ıspanaktan iğrenene kadar, 7 cüceler uzayana kadar, Gargamel şirinleri yiyene kadar HAYATIMDA KAL =)

Bilim adamları 3 fare üstünde 3 ülkenin içkilerinin etkisini test ediyorlarmış.Fransız içkisini içen fare KüT düşmüş.İngiliz içkisini içen fare küt düşmüş...En son fareye Türk rakısı içirmişler Fare biraz sallandıktan sonrahaykırmış: GeTiRiN L.aN KeDiYi...!!!! XD

Yönetici molekülüm hükmetmiyor artık. Ağırlık merkezim neresi?Kimim ben? Karmaşık sayı gibi oldu hayatım. Limitim sonsuza kadar gider tutamam...Avagadro sayısı kadar insan var hayatımda.Oysa bir atom kadar yalnızım..!Kimyasal dengem bozulmuş benim. Kaldırma kuvvetim etkisiz...Enerjimi koruyayım derken, harmonik hareket yapar olmuşum..Evrensel çekimin altında basit bir makina olmuşum .. Ne yana baksam bir eşitsizlik.Türev alsam acaba kalkarmı belirsizlik? İntegral getirirmi sonsuzdan seni. Geri verir mi kinetik enerjimizi? Öyle bir denklem ki Diskriminant bile çaresiz!! Fermantasyon yapıyorum içim tertemiz...Soygaz kadar kararlıyım bu sefer. Pi yi 10 alırım dönersem eğer. Yarı çapı sıfır bir çemer çizerim bize. Endospor yapalım haydi çevremize... Yer ayırttım + sonsuzdan ikimize... XDD

Adamın biri yeni evlenmiş. Sabah arkadaşı sormuş nasıl geçti diye. Adam herşey çok iyiydi de sabah pot kırdım demiş.
    -Yapma ya ne potu kırdın?
    -Sorma ya bekarlık alışkanlığı eline 50 TL sıkıştırıp yollamak istedim.
    -Yapma ya peki karın ne yaptı?
    - Sorma, o da uyku sersemi paranın üstünü verdi... XD

2 sevgili yolda gidiyormuş dönercinin önünden geçmişler kız demişki:
    -mm çok güzel koktu
    erkekte demiş ki:
    -istersen bir daha geçelim
    :D:D

(microsoft'un sahibi) Bill Gates ölmüş. Cennet ve Cehennem diye iki seçenek sunmuşlar ve göstermişler.Önce cehenneme girmiş bakmış her taraf bikinili kızlar, havuz, deniz falan...Bill Gates:'' Cehennem böyleyse kimbilir cennet nasıldır demiş. Sonra cenneti göstermişler bakmış klasik : yeşillik, meyve ağaçları huriler falan.Yok ben cehenneme girmek istiyorum'' demiş ve cehenneme atmışlar bunu. İçeri bir girmiş ateş kazanları, her taraf cayır cayı. ee demiş biraz önce burda hatunlar deniz falan vardı. Zebani cevaplamış:
    -O ekran koruyucusuydu...:D

(G)üne iyi başla
    (Ü)zgün olma
    (N)efret etme
    (A)nı yaşa
    (Y)aşamayı sev
    (D)ünü unut
    (I)şığını yansıt
    (N)e olursa olsun gülmeyi unutma...=)

Olay bir üniversitede Profösör ve öğrencisi arasında geçer.Öğrenci yemekhanede yer bulamadığı için Profesörün yanına oturur.Prof. bu durumu kabullenemez ve çocuğa '' Öküzlerle kuşlar bir arada oturmaz'' der. Öğrenci hiç bozuntuya vermeden '' o zaman ben uçayım'' diyerek kalkar.Prof durumu içine sindiremeyince öğrencinin sınavdan kalması için elinden geleni yapar.Fakat öğrenci bütün soruları cevaplandırır.Bunun üzerine profesör ''sana bir soru soracağım'' der çocuğa. '' Yolda karşına iki kişi çıktı. Birinde para birinde akıl var.Hangisini alırdın? '' . Çocuk ''Parayı alırdım'' deyince Profesör '' ben aklı alırdım'' der.Öğrenci karşılık verir ''Doğaldır insan neye ihtiyaç duyarsa onu alır''. Çıldırmak üzere olan prof. sınav kağıdına büyük harflerle ÖKÜZ yazarak öğrenciye verir.Odadan çıkan öğrenci birkaç dk sonra gelir ''Hocam imzanızı atmışsınız ama notum nerde??'' XD XD

-Ula memo bak ne gözel gız!
    -Hani la oglum ?
    -bak olum msj okiyi!
    -essah la!
    -Gözlerini görisin mi?
    -Görmez olirmiyim?
    -Bak bir de güliy hoşlandı herhal XD XD

Cceren, merve:) ve Red bunu beğendi.
  2. beni_bırakma

beni_bırakma Üye

Beğenileri:
    248
    Ödül Puanları:
    0
    güzel.........
  3. nilüfer

nilüfer Üye

Beğenileri:
    399
    Ödül Puanları:
    16

Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...

Elinde bir papatyan vardır ama sen hep bir gülüm olsun istersin... Gülü bulmak için papatyandan vazgeçersin. Gün gelirde gülünü bulamayınca papatyana geri dönmek istersin...Ama bilemezsin ki senin, değerini bilmediğin papatyan artık bir başkasının Gülü olmuştur...!!

Genişletmek için tıkla...
    Aa bu bana gelen mesajdı ama daha farklıydı..Ben bu hale getirmiştim arkadaşlarıma göndermiştim..:D Sana kim gönderdi bunu?..:D
    zekiye0691 bunu beğendi.
  • _essraa_

_essraa_ Üye

Beğenileri:
    74
    Ödül Puanları:
    29
    Tom Jerryi yakalayana kadar, Slwester Twetyi mideye indirene kadar, Cedric 9 yaşına girene kadar, Pembe Panter mavi olana kadar, Temel Reis ıspanaktan iğrenene kadar, 7 cüceler uzayana kadar, Gargamel şirinleri yiyene kadar HAYATIMDA KAL =)

2 sevgili yolda gidiyormuş dönercinin önünden geçmişler kız demişki:
    -mm çok güzel koktu
    erkekte demiş ki:
    -istersen bir daha geçelim

Süper bunlar :D
    Sms hakkım bitti yapınca atıcam :)
  • Kazanova

Kazanova Üye

Beğenileri:
    92
    Ödül Puanları:
    29

çok güzeller ya (Ç)aldım bazılarını :)
  • Moderatör Güleda

Moderatör Güleda Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    4.563
    Ödül Puanları:
    113

Sonu AŞKIMSIN olarak o atmıştı.. :)

Hala çok seviyorum ya. :))

Güzeller :)
  • DeRin-qirL

DeRin-qirL Forumdan Uzaklaştırıldı

Beğenileri:
    67
    Ödül Puanları:
    0
    :D benım teldekileri de paylaşırım bi ara sizle:D Her gun okuyup guluyorum : )
  • Cixx

Cixx Üye

Beğenileri:
    314
    Ödül Puanları:
    0
    Süper ya...:D
  • AnaBniEverseNe

AnaBniEverseNe Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları: