ygs hakında birkaç soru

Konu 'Yükseköğretime Geçiş Sınavı (YGS)' bölümünde orionthor tarafından paylaşıldı.

1. orionthor

orionthor Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    9

Fem dershanesine gidiyorum pmyo 2 yıllık ygs 270 ham puan istiyor yani okulun katkısı olmadan sadece sınav notu olarak

derhanedeki denemede net dururmlarım şöyle sınavdan 270 yetiyo ama minimum 300 puan hedef koydum kendime bu doğrultuda netleri ne kadar yapmam gerekir sizce

Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...

burada net sayılarım geniş olarak yazıyor
  2. EtütçüMM

EtütçüMM Forumdan Uzaklaştırıldı

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    nasıl güzel mi fem ?
  3. SoloTaksimTR

SoloTaksimTR Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba,hedefini büyük tutmaya bak ben sınava girdiğim sene hedef 500 koymustum. ygs-1 410 almıştım.Saçma gelebilir belki ama ben kendimi böyle avuttum.
    Puanına gelince ortalama bir puanın var.Biraz daha gayret etmeni tavsiye ederim
  4. Özel Üye Ahmet

Özel Üye Ahmet Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    315
    Ödül Puanları:
    83
    SoloTaksimTR arkadaşa kesinlikle katılıyorum. Hedefini alçak tutma yüksek tut çok çok altı gelmez zaten ama sen 270 yeten sınava 300 hedef koyarsan ve amaçla çalışırsan başaramayabilirsin.

Okulunu yahut bölümünü bilmiyorum ancak kendine biraz daha yüksek hedef koy olabilme imkanı varsa akademiyi düşün hatta ama bölümün elvermıyorsa bir şey diyemeyeceğim.

Bu yıl için 270 yaptılar ancak bu kesin kıstas noktası değil sınavın zorluğu ve kolaylığına göre bu değişebiliyor ancak ortalama türkçe 25 matematik 15 sosyal 25 olduğu zaman 300 puan oluyor yanılmıyorsam.

Dediğim gibi biraz daha yüksek tutmalısın.

Sayfayı Paylaş