Ygs-Lys Dvd Seti Yeterli Olur Mu?

Konu 'Yükseköğretime Geçiş Sınavı (YGS)' bölümünde Özel Üye Esra tarafından paylaşıldı.

1. Özel Üye Esra

Özel Üye Esra Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    465
    Ödül Puanları:
    83

Meslek lisesinde okuduğum ve haftanın üç günü tam gün olarak staj gördüğüm için haliyle eksikliklerim var. Hal böyleyken ben de kitap ile çalışma ve dershaneye gitme imkanım da olmadığı için dvd yoluyla daha hızlı öğrenirim diye düşünüyorum. Sizce doğru mu yapıyorum?

Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...

2. Özel Üye Esra

Özel Üye Esra Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    465
    Ödül Puanları:
    83
    Stajda soru çözmek mi? :D Maalesef yarım saat öğle arasında dinlenme vakti var sadece.
    Bu seti özellikle görmediğim bazı ders ve konulardaki o eksikliklerimi tamamlamak için almak istiyorum.
  3. Moderatör Güleda

Moderatör Güleda Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    4.563
    Ödül Puanları:
    113
    Herkesin öğrenme stili farklıdır Esra. Mesela kimi dinleyerek - görsellikle anlar , kimi kitaplardan çalışarak yazarak anlar. Bu yüzden elbette bizlerin fikirlerini alıyorsunn fakat öncelikle kendi kendine bir sorgula. Nasıl daha iyi algılayabiliyorsun? : )

Dvd'den çalışan bu güne kadar çevremde olmadı bu yüzden görüşleri nasıl bilmiyorum ama öğretmen anlatıyormuş gibi bi plan yapıp bugün şu saatte şu dersten şu konuyu izleyeceğim ve test çözeceğim yapabilirsin.

Ama en başta kendini sorgula. :)
    Yarım saat arada yemeğin yanında 10-15 soru bile yararlı olacaktır. :)
    Şahsen yemek yerken veya birşeyler atıştırırken test çözmeye bayılırım. :)
    Her konuda da yardımcı olmaya çalışırım. : )

Özel Üye Esra bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş