ygs lys tercihleri hakkında

Konu 'Psikolojik Danışma - Rehberlik' bölümünde _TutsaK_ tarafından paylaşıldı.

1. _TutsaK_

_TutsaK_ Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    16

arkadaşlar bildiğiniz gibi sınavlar bitti çok şükür şimdi tercihlerimiz var ama tercih yapacak uzman bir rehber hocasına ihtiyacım var ya da kendim bilgi edinebilirim bizim okula gelen rehberlikçi yeni atanmış daha ilk yılıymış hiç yapmadım gelirseniz bakarız diyor ama içim hiç rahat değil tercih leri ben kendi bilgisayarımdan yapamaz mıyım bir de tercih yaparken teknik bir sıralama varmış lütfen bu konuda bilgisi olanlar beni bilgilendirirse çok sevinirim
  2. _TutsaK_

_TutsaK_ Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    16
    bende gidiyorum dersaneye ama hocalar çok ayrımcalık yapıyorlar gitsem bile bana sıra gelmez,

3. ∂iαвiαη~lρ

∂iαвiαη~lρ Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    726
    Ödül Puanları:
    113
    Kendi bilgisayarından yapabilirsin ancak benim tavsiyen okulunla veya dershanenle yapman. Yanlışlık olmasın diye. Teknik sıralama şöyledir en yüksek puanlı yerden başlayıp düşük puanlılara doğru yazarsın. Ancak daha düşük puanlıları da başa yazabilirsin. Bu, ölü tercih olur. Yani senin puanın daha iyi bir yere yetiyorken daha düşük bir yere gidersin. Söylemek istediğim puan değil yaptığın sıralama göz önüne alınır. Telaşa kapılmana gerek yok. İstediğin yerleri sıralıyorsun bu kadar basit ;) Bizim okul müdürümüz yapmıştı yani sıralamayı hocalara arkadaşlara danılşıp kararlaştırmıştık. Onları müdüre verdik o da internetten tercihlerimizi yaptı.
  4. _TutsaK_

_TutsaK_ Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    16
    :) canım bende evde kendim yaptım tek başıma hemde ilk tercihim geldi :)

Sayfayı Paylaş