Zeki ve Fırlama Öğrenciler

Konu 'Fıkra-Komik Yazılar' bölümünde ceh13 tarafından paylaşıldı.

1. ceh13

ceh13 Forumdan Uzaklaştırıldı

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    0

- Sınıfta bi uğultu vardır ve hoca sinirlenmeye başlar ve sonunda dayanamayarak aramızda öküzler var sanırım ayağa kalsınlar der;
    Sınıftan bi öğrenci ayağa kalkar hoca şaşkınlık içinde oğlum sen öküz müsün ki ayağa kalktın der...
    Zeki öğrenci hocam siz ayaktasınız ya size ayıp olmasın diye kalktım der...

- Hoca geçmişten anlatmaya başlar işte mesela o zamanlar fabrikalar yoktu ve şeker yoktu der..
    Tabi bizim zeki öğrenci eee hocam o zaman çayı şekersiz mi içiyorlardı der...
    Bir başka zeki öğrencide yoksa şeker pancarımı atıyorlardı der...

- Son günlerin klasik cevap yöntemi hoca soru sorar ve öğrenci; İbo dan esinlenerek ama hocam bulamadım bulamadım bulamadım der...

- Hoca basit bi soru sorar öğrenci bilemez hocada oğlum sen bi ** testi yaptırmanı tavsiye ederim der.
    Öğrenci ama hocam ben bilgisayar kullanmayı bilmiyorum ki der...

- Hocaların klasik sorusu işte büyüyünce ne olacaksınız çocuklar der ve klasik cevaplar gelir doktor mühendis öğretmen vs. öğrencinin biri gübreci olacam der hoca şaşırır neden oğlum der ee hocam baba mesleği hem açık gübre satışında iyi para var der...
  2. babygirl->seda

babygirl->seda Üye

Beğenileri:
    235
    Ödül Puanları:
    44
    ilki çok güzel:D
  3. facia

facia Forumdan Uzaklaştırıldı

Beğenileri:
    99
    Ödül Puanları:
    0
    hoca konuyu dinlemeyen öğrencilere kızar ve allah akıl dağıtırken siz nerdeydiniz diye öğrencilere bağırır.. öğrencinin birinden gelen cevap şudur:
    sizin yanınızdaydık hocam :D :D :D
  4. sivaslı hicran

sivaslı hicran Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    0

Sayfayı Paylaş